Wpis z mikrobloga

Halo #wspinaczka #bouldering i może tez #sport #gimnastyka
Dwa tygodnie temu #!$%@? łokieć ze stawu spadając niefortunnie z plastiku.
Gips zdjęty od kilku dni, robię jakieś tam ćwiczenia (zginanie/prostowanie).
Ale jestem w UK, a tutaj niestety lekarze to przygłupy. W dnia zdjęciu gipsu nie powiedzieli mi nic konkretnego. W dalszym ciągu nawet nie wiem czy łokieć jest stabilny, następna wizyta we wtorek.

Czy ktoś miał podobna kontuzje i chce podzielić się swoją historia albo jakimiś ćwiczeniami itp żeby łokieć wrócił do normalnego stanu w jak najszybszym czasie?
  • 10
@fajq: robiłam problem, który już wcześniej zrobiłam, w czasie w miarę dynamicznego ruchu ześlizgnęła mi się noga, na której trzymałam ciężar ciała, spadając obróciło mnie i zamiast na plecy/dupe spadłam na wyprostowaną rękę. Nie polecam 0/10, zaczęłam tracić przytomność z bólu, a wywieziono mnie karetka.
A konowaly nie mogą się zdecydować co jest nie tak. Najpierw zwichnięcie ze złamaniem, potem zwichnięcie z malutkim złamaniem ale #!$%@? wiązadłami, później ze oni sami
@SmieszkaMewa: Nie są Ci w stanie zdiagnozować bo masz duży obrzęk, krwiaka i inne dziadostwo w środku. Na prześwietlenie sprawdzą kości. Musisz zrobić USG żeby zobaczyć czy ścięgna i więzadła całe czy pozrywane.