Wpis z mikrobloga

Zobaczcie co robi każdy POWAŻNY producent gier. Gra wychodzi w 2021 ale w sumie jedynie co o niej wiemy to że będzie i tytuł. Przykład God of War Ragnarok, gra wychodzi w tym roku a jedynie co wiemy to, logo i że być może wyjdzie w 2021. Co robi nasz ukochany CD Projekt Red?
1. Zapowiada grę 8 lat przed premierą kiedy nie ma jeszcze nic. Zero kodu, zero scenariusza, zero grafik.
2. Na 3 lata przed premierą zaczyna prace.
3. Chociaż prace nad grą dopiero się rozpoczęły to już ją reklamuje i obiecuje jaka to będzie zajebista.
4. Ogłasza datę premiery i wszystkie "ficzery".
5. Na rok przed premierą zmienia fabułę bo wiecie Keano...
6. Zapowiedziany termin lata temu jest nie realny więc programiści mają pracować 6 dni w tygodniu po 16h.
7. Zarząd leci dalej z fantazjami i pomimo, że gra nie jest skończona na jedną platformę to jeszcze ją zapowiada na inne.
Dalszy ciąg historii każdy zna...

Wkurza mnie jak ktoś mówi, że CPR to jeden z najlepszych producentów gier. NIE! Mieli dobrych ludzi w czasach Wiedzmina 3 ale kierownictwo to zawsze były debile i ludzie nie mający pojęcia o wytwarzaniu oprogramowania. Kto był mądrzejszy to już dawno odszedł z tej firmy która wymusza "crunche" i to jeszcze roczne. Cały budżet gry poszedł chyba właśnie w zapłacenie za nadgodziny zamiast jak w przypadku innych gier AAA na opłacenie ogromnego zespołu i szlifowanie gry.
#cyberpunk2077 #gry
ethics - Zobaczcie co robi każdy POWAŻNY producent gier. Gra wychodzi w 2021 ale w su...

źródło: comment_1609594747wDUCJ8ikRNbtQEttNWLUZm.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Arekt: Poziom very hard, łaziłem z bronią krótka z tłumikiem całą grę i próbowałem grać "po cichu" niestety ta gra jest tak #!$%@?, że i tak predzej czy pozniej przeciwnicy cie zauwaza i bedziesz musial robic rozpierdziel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drzazg nie czytalem, bo wiekszosc to rozmowy typu: "a: ale kupe zrobilem, nawet sie nie musialem podcierac, dupka czysta. b: ja #!$%@? brooo, zazdro chcialbym
  • Odpowiedz
@Wormditt: no i Rockstar zwykle nie wydaje na wszystkie platformy na raz tak jak próbowali redzi. Szkoda że to tak koncertowo spieprzyli. Niby ten Iwiński i Kiciński wydają się rozważni ale jednak wychodzi z nich typowe polskie: a jakoś to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz