Wpis z mikrobloga

iarz korzysta z tego żeby promować lewicowe wartości i być simpem. Bożyszczem kobiet byłby gd


@vympayer: myslisz że goniaż jest simpem? może nie jest samcą alfa, ale nie wydaje mi się żeby był aż taki jak piszecie ;)
  • Odpowiedz
@Mescuda: Powinien na kolanach klęczeć i prosić ją o powrót, bo nigdzie fajniejszej babki nie znajdzie. Niech sobie żyje jak chce i w jakim układzie chce. Po co go od razu obczerniać w ten sposób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Drewmalino: "Bądź jej przyjacielem, nie podrywaj jej" - simp. Z Gonciarzem jest ten problem co z Maxem Kolonko. Był rozpoznawalny i szanowany, ale jest bliski poplyniecia
  • Odpowiedz
@Mescuda: xDDDDD w punkt. Ogólnie za sprawą Szarpanki wziąłem przejrzałem trochę kanał tego gościa, to jest xD - kolędy o strajku kobiet, płaczki, "postępowość" i rozmowy jak ze starych filmów - on po polsku, ona po angielsku xD i ludzie to oglądają, masakra.
  • Odpowiedz
@Mescuda: ej ale jakaś akcja ostatnio była, że chce do niej wrócić, czy macie po prostu tradycyjny ból dupska o niego? Bo moja wiedza kończy się na tym, że zrobili filmik o tym, że się rozstali i tam nie było żadnego kukoldztwa.
  • Odpowiedz
@Mescuda wiesz w przeciwieństwie do wykopków kukniarz wie że jedyne co to jest trampolina dla polki i że musi dawać najwyższe swoje zalety typu wybicie się utrzymywanie materialne pomoc w karierze w zamian za najniższe owoce z jej drzewa (stopki, rozmowa)
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, co tu się odprzegrywia w komentarzach. Skoro nie macie tego legendarnego chadowego ryja, to chociaż nie pokazujcie, że jesteście debilami, bo już w ogóle nigdy nie złapiecie za tą waszą wyśnioną rękę xD
Pozdro Gomciasz, na bank to czytasz i masz pompkę ze spermózgowia dojrzewających chłopców ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz