Wpis z mikrobloga

@Mescuda:
kasia
-wychowana całe życie w stanach
-bolcowanie się z chadami od hajskul do koledż
-bolcowanie się z gangusami w fawelach
-żółta gorączka, skakanie po knagach w tokio
-scuckowanie i wykorzystanie polaczka jako trampolina do kariery
-bolcowanie się z chadlitem
powiem wam, że całkiem nieźle, p0lka pełną gębą, nieważne gdzie będzie mieszkać, geny księżniczki zrobią swoje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@frex: Akurat z Trynim to inne zjawisko, ale jego nazwy teraz nie podam.
Przy Gonciarzu sprawa działa podobnie co przy pomniejszych gwiazdkach rocka. Są rozpoznawalni - zawsze znajdzie się grupa lasek która chce się pochwalić że zna kogoś sławnego.
Gonciarz korzysta z tego żeby promować lewicowe wartości i być simpem. Bożyszczem kobiet byłby gdyby miał opinię takiego co przeleci i zostawi a i tak pojawiałyby się nowe laski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Olaf2137: Jego wygląd to wiadoma kwestia, dlatego nie chciałem jej nawet poruszać.
Ale nawet w takiej oprawie wizualnej jestem zdania że byłby w stanie zabolcowac gdyby nie był bialorycerzykiem. Laski by mu dawały dla fejmu.
I uprzedzając, owszem nie czulyby "prawdziwego pożądania", ale co to kogo obchodzi ?
@Mescuda
Dlaczego w ogóle oglądasz jakiegoś tam Gonciarza? Szydzisz z niego w necie, ale żeby wiedzieć co #!$%@?ło to najpierw musiałeś obejrzeć. Nie wiem jak smutne trzeba mieć życie aby oglądać jakiego kanał.
@Kalwi wiesz, ja za nim jakoś wybitnie nie przepadam. Parę lat temu oglądałem jego vlogi z Japonii i przestałem bo mi się znudzily. Ale nie lubię jak jakieś wykopowe przegrywy oceniają z góry typa. Tylko że o przegrywach nikt w ich marnym życiu nie usłyszy. Laski zdradzają typów, nie on pierwszy, nie ostatni. Ale przysrywanie się do niego o to jest co najmniej nie na miejscu. To prywatne sprawy. Tym bardziej że
@mirkobiniu: O przegrywach nikt nie usłyszy bo nie robią filmików na YouTube. Gonciarz jest osoba publiczną, kreuje jakaś tam markę osobistą więc normalne ze ludzie będą go oceniać i komentować. Jakby był taki wyśmienity na jakiego się kreuje to by się nie przejmował opinią innych.