Wpis z mikrobloga

Pan Leon pisze o obfitej wydzielinie zatykającej nos a czy "współczesnym" koronawirusie podkreślano, że katar nie jest typowym objawem.. hm
  • Odpowiedz
@seicel: Nie, nie muszę wiedzieć. W przeciwieństwie do Ciebie ja nie jestem ekspertem i nie mam kompetencji żeby podważać słów profesora. Czynnik decydujący dla mnie? Niezależność profesora czego nie można powiedzieć o pani z Oxfordu.
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia2: ja pierdziele. Dostałeś wpis z bloga Januarego Weinera w którym wytykane są grube błędy merytoryczne w wypowiedzi Zielińskiego, ale Ty nawet nie zadałeś sobie trudu żeby to przeczytać, bo nie zgadzało by się to z twoją z góry założoną wizją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Niedozdarcia2:

nie mam kompetencji żeby podważać słów profesora

A jednak to robisz. Nie z Zielińskim, ale każdym innym profesorem o innym zdaniu.

Niezależność profesora czego nie można powiedzieć o pani
  • Odpowiedz
A wy jak tam? Dalej izolujecie się od świata i czekacie na szczepionkę, która da wam wolność?

@Xavax:
1973 - pokazuje poziom argumentów antyszczepionkowców. Obecna mieszanka jest bardzo mało zmienna, więc ni c---a nie można powiażać tego z tym co tutaj opisane.
  • Odpowiedz
@seicel: Przyczepiłeś się do mnie jak mucha do gówna :) Nie mam zamiaru się Tobie tłumaczyć. Szukam informacji wszędzie, narrację gównego ścieku już poznałam i ona mnie nie przekonuje. Totalny, zmasowany atak na profesora Zielińskiego i Kornelię Polok i innych ludzi nauki, którzy ośmielają się wyłamać z układanki, daje mi jeszcze więcej do myślenia i skłania do poszukiwania opinii ekspertów niezależnych :)

@GruncleStan: Gdyby autor był człowiekiem przyzwoitym,
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia2: tak oczywiście miał się kontaktować w sprawie dlaczego Zieliński nie wie o czym mówi. To do "profesora" należał obowiązek rzetelnego przekazywania informacji, ale widzę że dla Ciebie i tak nie ma to znaczenie.
  • Odpowiedz
@GruncleStan: A może to on nie zrozumiał o czym mówi profesor :) Wyjaśnienie tej kwestii byłoby zachowaniem z klasą i na poziomie :) Niestety coś co kiedyś było czymś oczywistym dzisiaj budzi zdziwienie. Takie czasy, bo nie o prawdę w tym wszystkim chodzi :)
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia2:

Szukam informacji wszędzie, narrację gównego ścieku już poznałam i ona mnie nie przekonuje.

Ale to nie jest talent show tylko dyskurs naukowy. Celem nie jest zrobienie dobrego wrażenia i zachęcenie do przejścia na jakąś stronę. Znawcy ogłaszają wyniki badań i tyle. Tu nie ma nic co ma cię "przekonać". Jeśli nie przyjmujesz do wiadomości faktów, bo "cię nie przekonują" to fascynuje mnie jakim cudem przekonały cię anty-fakty.

Totalny, zmasowany atak na profesora Zielińskiego i Kornelię Polok i innych ludzi nauki, którzy ośmielają się wyłamać z układanki, daje mi jeszcze więcej do myślenia i skłania do poszukiwania opinii ekspertów
  • Odpowiedz
@szczyp1orek: @darqnies: @wykopiwniczanin: Jedyny argument przeciw tezie z książki to że jest "stara" (bo ma PONAD 50 LAT O BOŻE TAKI PROGRES ZROBILIŚMY). Faktycznie zrobiliśmy w wielu dziedzinach ogromny progres, co nie jest równoznaczne z obaleniem całej znanej wiedzy z przeszłości. Na popracie mojego argumentu podam, że wciąż w służbie są samoloty czy wozy bojowe z lat 70, a nawet 60 czy 50, działają i stanowią
  • Odpowiedz
@GruncleStan: Już mu zarzucano mylenie pojęć i mówienie bzdur - wyjaśniał to we wpisach na fb. Czy do tego artykułu się odniósł nie wiem, nie mogę nic znaleźć.
To cieszy, że na Wykop jest tylu kompetentnych ludzi, którym gładko przez palce przechodzi tekst, że "profesor pisze bzdury" :)
  • Odpowiedz
@seicel: Zakończyłam z Tobą dyskusję, jesteś jak beton, przez który nie mam zamiaru się przebijać. Coś sobie wkładasz do głowy (wyskakujesz z Ziębą), nie rozumiesz o czym piszę, przekręcasz wszystko i o czym to ma niby świadczyć? O Twojej mądrości? Nie takich ekspertów i nie takie badania czas obalał, więc trochę pokory i rozsądku życzę w 2021 roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Niedozdarcia2: ani razu nie odpowiedziałeś logicznie. Wierzysz mniej kompetentnym ludziom tylko dlatego, że wpisują się w Twoje poglądy (efekt potwierdzenia się kłania). Krytykujesz bardziej kompetentnych, bo oni krytykują twoich mniej kompetentnych. Ignoranctwo, które prezentujesz, jest autentycznie straszne.
  • Odpowiedz
@Nihas:
Trochę offtop ale przeglądam któryś post antyszczepow
w którym "prostujesz" i taka refleksja mnie naszła.

Staram się zrozumieć skąd wśród foliarzy taka ignorancja i egoizm xD Ślepa wiara w jakiegoś "eksperta" kimkolwiek by on nie był tylko dlatego że potwierdza ich słowa beż żadnej wiedzy w temacie, no ale ktoś znany tak powiedział to ma rację xD I to paranoiczne doszukiwanie się we wszystkim spisku jakby ich karalusze życie kogokolwiek na górze obchodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za lekture na poprawę humoru ale choćbyś im obalił 1000 teorii to wymyślą coś innego. Mam tak odklejonego znajomego i z tym nie wygrasz. I bazując na nim i powyższych przypadkach "ogólny obraz szurow" to sfrustrowani życiem egoiści którzy myślą że cały świat chce ich dopaść, przekonani o nieomylności swoich osadów i mający się za lepszych od innych. Niestety ostrych szurow nie uratujesz, to są ludzie zamknięci we własnych paranojach.
  • Odpowiedz