Wpis z mikrobloga

w drugą stronę też to działa. Szczepionkowcy poczytają parę artykułów sponsorowanych w internecie, usłyszą potwierdzenie w mediach i myślą, że oni mają oczywiście racje i wiedzą więcej niż inni.


@Xavax: No właśnie nie, zdecydowana większość osób za szczepionkami wprost przyznaje, że ufa naukowcom, bo nie mają wystarczającej wiedzy w tym temacie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@K4rpik: przecież w tym roku normalnie szczepiono na grypę - wręcz trzeba się było zapisywać na listy bo brakło szczepionek a chętnych było w pyte

Jeśli zaś był jakiś spadek zachorowań no to, wirusologiem nie jestem, ale może mieć to pewien związek z noszeniem maseczek, myciem rąk, izolowaniem ludzie z jakimikolwiek objawami, zamknięciem biur i ograniczeniem spotkań towarzyskich XD
  • Odpowiedz
@GruncleStan:

to nie jest zdanie ani opinia bo w przeciwieństwie do "experta" Zielińskiego podaje źródła swojej wypowiedzi.


A właśnie @Niedozdarcia2: powiedz mi jedną rzecz. Zieliński w swoich wypowiedziach posługuje się dość naukowymi terminami typu hybrydyzacja DNA-RNA. Logicznym jest, że skoro twoim zdaniem w swojej wypowiedzi na fb "wyjaśnił tę panią z Osxfordu" to musisz wiedzieć czym jest np. wspomniana hybrydyzacja DNA-RNA i wiesz czemu ten argument oznacza "wygranie"
  • Odpowiedz
@Nihas: na przykład teraz @Xavax napisał bzdure "Zdecydowana większośc nie chce się szczepić" i przyszło mu to z ogromną łatwością, a teraż żeby to obalić my musimy poszukać źródeł, że to nie prawda, a koniec końców on i tak uzna to za spisek i dalej będzie produkował swoje głupoty.
  • Odpowiedz
@GruncleStan: czemu głupoty? Odpisałem w tym samym tonie co rozmówca. Nikt nie wie co zdecydowana liczba osób chce, bo ankiet takich nie było. Wiem, że jednak ludzie nie chcą się szczepić, ale postępująca propaganda ma na celu zmienić ich zdanie.
  • Odpowiedz
@Xavax: pokazuje ci, że połowa Polaków chce się szczepić, bo napisałeś:

no właśnie nie. Zdecydowana większość osób nie chce się szczepić i nie ufa propagandzie telewizyjnej


I po prostu skłamałeś.
  • Odpowiedz
@Xavax: Napisałeś, że zdecydowana większość Polaków nie chce się szczepić, przedstawiłem dwa sondaże, które pokazują, że jest inaczej. Dla mnie to jest kłamstwo z twojej strony.
  • Odpowiedz