Wpis z mikrobloga

@shakerti1 to sprobuj - nie mowie o patostreamach o ktorych wspomniales oczywiscie. Jest sporo serii, krore moga zaciekawic. Np. Poszukiwacze zlota, programy p. Woloszanskiego, o przetrwaniu w dziczy itd. Mozna wymieniac godzinami. Znajdz cos dla siebie i dopiero poznasz znaczenie slowa tandeta - czyli caly ten popkulturowy syf serwowany ok 20 na wiekszosci stacji. Godzina w ciagu tygodnia to nie tak duzo :)
@rozbijam-auta:
Kurła miałem przyjemność z nim rozmawiać we Włocławku, akurat byliśmy w jednym hotelu. Rano jak palił fajkę gadałem z nim z 10 min. Ogólnie wyśmiał mnie że oglądam ten badziew "złomiarzy", że nie mam swojego życia tylko żyje życiem innych. Poczym już poważnie mówił że lepsza taka praca w TV niż zebrać lub kraść.
Jednak ogólnie sprawił wrażenie pozytywnego gościa.
Oczywiście później w programie było że nocowali w Aucie
@GreenMask domyslam sie, ze mowisz prawde - ja to traktuje jako "cos do obejrzenia, bo bedzie beka z tekstow Krzykacza" i tylko tyle ( ͡º ͜ʖ͡º) czasem nawet na takim czyms warto zawiesic oko, a ze rezyserowane - no to Maciek z Klanu sie domysli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Bekrasit: miałem okazję poznać jak pracowałem jako barman w klubie i akurat była impreza na którą zaprosili złomiarzy xD wbił w tych zapierdzianych dresach i nawet fajeczką poczęstował na zapleczu xd palił rothmansy czerwone sety. Jak ściągnąłem 3 buchy to myślałem że mi film urwie zaraz XDD