Wpis z mikrobloga

Mirki ! Ponieważ non stop coś mi się dzieje z rowerem w garażu jak nie pocięta opona to klucze ,pompka akcesoria komuś się przydają (Mam w saszetce w rowerze a nie chce codziennie tego nosić ) to szukam kamery aby zlokalizować sprawcę.Sam rower przypięty.Mam dobre miejsce na kamere co ledwo ją widać.Testowałem pożyczoną kamerke Imou Bullet Lite : Plusy-Alarm ruchu, dobra jakość obrazu, Apka na telefon z alarmem, aplikacja pod system windows. Minusy. zasięg wifi (z garażu na 3 piętro ale w linii prostej przez okienko na górę) zrywa połączenie co chwila, karta SD w kamerce jak ją ukradną to z nagraniem.
Szukam: kamerki nie za dużej z możliwością podłączenie dodatkowej anteny wifi, Apki z alarmem, możliwością nagrywania na ftp danych w sieci lokalnej oraz aby nie miała w sobie podświetleń (jak najmniej się rzucała w oczy). I aby nie była super droga w razie kradzieży. Czy w ogóle coś takiego istnieje ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi .Aha dokupiłem żarówkę led z czujnikiem ruchu.

#rower #bezpieczenstwo #iptv #monitoring #ukrytakamera #elektronika
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gregin77: swoją drogą wymyśliłeś takie cudo, że to nie może być tanie.
Może poproś sąsiada, żeby u siebie podłączył wzmacniacz do twojego wi fi, albo udostepnił swoje (wiem utopijne pomysły).

Zostaeiasz niezamknięty rower, bez nadzoru? Serio?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gregin77: przypniesz za ramę zabiorą Ci koła czy cokolwiek innego. Powinien być zamknięty ¯\_(ツ)_/¯
Ktoś obcy złupił by Ci rower i więcej się nie pojawił. Z tego co piszesz o oponach to może być tak, że jednemu z sąsiadów nie podoba się że ten rower w ogóle tam jest. Taki szeryf garażowy.
@zeross: Ty ale on stoi koło mojego samochodu w moim Boxie wiec jeżeli ma komuś przeszkadzać to tylko mi. Albo jakiś sąsiad złośliwy albo ktoś się dostaje bo na forum osiedlowym są informacje o obcych w garażach.Ale moim zdaniem to ktoś wewnątrz. Dobra coś wykombinuje nienawidzę złodziei.