Wpis z mikrobloga

@Madlajn A co ty myślisz, że ja to wziąłem na poważnie? XD

Bo tak, najwyraźniej wiem to lepiej od ciebie. Będziesz tylko przeszkodą na drodze srajacą pod siebie przez całą trasę, skoro piszesz takie wpisy. I tak - tacy ludzie nie powinni wyjeżdżać na drogi publiczne.

I grzecznej gówniaro! Kultury trochę do #!$%@? nędzy.
  • Odpowiedz
@Madlajn: ja pierwszą podróż zrobiłem seicento 530km w deszczu i z zbyt chudym portfelem, więc ostatnie km jechałem za tirem żeby jak najmniej spalić i dojechać do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Madlajn: Stukonna czy 105? Miałem golfa 1.6 w gazie że 100KM silnikiem. 220 tysięcy na gazie przejechał i nic w nim nie robiłem. W moich rękach przejechał 160 tysięcy. Sprzedałem w święta jak miał 400 tysięcy prawie najechane bo już ważność butli gazowej się skończyła i wyszło kilka dodatkowych usterek
  • Odpowiedz
@Madlajn: jak ja odbywałem pierwsza podroz swoim autem, to zrobiłem trade paint z płotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) do dzisiaj widuję to miejsce, auto bylo sprzedawane po latach z zielona farbą od płota na srebrnym lusterku. powodzenia!
  • Odpowiedz
@Madlajn: nie martw się, mi długo zajęło żeby swobodnie jeździć samochodem, znaczy dobrze, płynnie mi od początku kursu szło, ale stres był długo. Nie słuchaj tego pedała z kompleksami
  • Odpowiedz