Wpis z mikrobloga

@Madlajn: dobry uchwyt na nawigacje jesli auto nie posiada wbudowanej, prawidlowe ustawienie siedzenia, lusterek, kierownicy, skupienie na drodze i bedzie dobrze.

jak rok temu odbieralem po raz pierwszy w wielkiej brytanii auto, to musialem wrocic wieczorem do stolicy szkocji jadac po drugiej stronie ulicy po ciemku w srodku jakiejs wichury, do tego paliwo skonczylo mi sie doslownie 5 metrow od dystrybutora xD dasz rade( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Madlajn: pamiętam jak ja pojechałem po swoje pierwsze auto i musiałem wracać nim sam z 30km. Byłem mega zestresowany a jeszcze musiałem zatankować po drodze bo sprzedawca janusz wyjezdzil prawie całe paliwo, że wskazówka ledwo nad zero pokazywała. W tym stresie zostawiłem na stacji oryginalny korek do wlewu paliwa, który był w tym aucie 20 lat xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Zasada ograniczonego zaufania mówi, że każda zmiana warunków jazdy powinna powodować szczególną ostrożność, a kierowca z małym doświadczeniem powinien szczególnie obawiać się nieprzewidzianych sytuacji.
  • Odpowiedz
@Madlajn: Ja moją pierwszą prawdziwą trasę zrobiłem 1200km. Stres był tylko do wyjazdu na pierwszą autostradę, jak ruszysz to Ci przejdzie. Chyba że nie jesteś pewna autka. W razie czego pisz na mirko, będziemy instruować jak zmienić koło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zasada ograniczonego zaufania mówi, że każda zmiana warunków jazdy powinna powodować szczególną ostrożność, a kierowca z małym doświadczeniem powinien szczególnie obawiać się nieprzewidzianych sytuacji.


@UnitrA: z jakiej dupy ty to wyjales XDDD definicja zasady ograniczonego zaufania w PORD jest literalnie taka:

Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze mają prawo liczyć, że inni uczestnicy tego ruchu przestrzegają przepisów ruchu drogowego, chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich
  • Odpowiedz
@Madlajn: pozdro, będzie dobrze - pogoda całkiem ok, ruch powinien być mały, jeszcze się skończy tak że pojedziesz na około i zrobisz 200 zamiast 70 bo tak ci się będzie dobrze jechało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Czyli poziom stresu jest dla ciebie wyznacznikiem umiejętności prowadzenia pojazdów? To ciekawe dlaczego przecenianie swoich możliwości przez prowadzacych pojazdy powoduje wypadki? Przecież tacy kierowcy czują się pewnie za kierownicą, czyli wg twojego rozumowania są lepsi od @Madlajn?
  • Odpowiedz