Wpis z mikrobloga

Cześć Panie i Panowie. Niedługo nowy rok, więc życzę wszystkiego najlepszego. Oby 2021 był lepszy od 2020, chociaż o to pewnie nie będzie tak trudno ( ͡º ͜ʖ͡º), a przynajmniej taką mam nadzieję (). Życzenia kieruję też do waszych psów i kotów. Oby sprawowały się grzecznie w najbliższych 12 miesiącach.

Piszę do was jako do ekspertów od zwierzątek domowych. Co myślicie o łóżkach dla psów/kotów, które przedstawiam poniżej? Czy taki produkt odpowiadałby waszym pupilom? Chętnie poznam opinie na jego temat. Czy to produkt idealny ( ͡° ͜ʖ ͡°), czy czegoś mu brakuje? Co proponujecie zmienić, udoskonalić, usunąć? Może powinienem to spalić i więcej nie pokazywać światu?

Dodam, że produktu nie wykonały moje dłonie - nie mam takich zdolności. Znajomy poprosił mnie o zasięgnięcie porady
u szlachetnego grona Mirków i Mirabelek.

To łóżko dla małych psów/kotów. Mój znajomy sprawił takie swojemu maltańczykowi i wydaje się spoko. Jeżeli produkt znalazłby jakichś nabywców, to może powstałoby ich więcej. Na razie to etap badania rynku (ʘʘ). Więcej fotek w komentarzach.

Wymiary legowiska: 41 x 26 cm.

Czekamy na wasze opinie i miłego sylwestra( ͡ ͜ʖ ͡).

#psy #pies #piesel #kot #koty #smiesznypiesek #smiesznekotki #smiesznykotek #zwierzaczki #zwierzeta #zwierzaki #zoologia
Pobierz WypokwykopowyMirek - Cześć Panie i Panowie. Niedługo nowy rok, więc życzę wszystkiego...
źródło: comment_1609429514eEb1GD2GHZNUxdWSoeQrkg.jpg
  • 6
@WypokwykopowyMirek: kot śpi tam gdzie ma ochotę ;)
Nie ma czegoś takiego jak legowisko idealne, ale to akurat ma kilka zalet - jest na podwyższeniu, co wielu psom odpowiada, jest z miękkiej nieszeleszczącej tkaniny i jest to tkanina stosunkowo łatwa w utrzymaniu czystości i zbieraniu sierści, także spoko - jak ktoś ceni sobie design i będzie mu pasowało do wystroju, luz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście zakładając,