Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie może głupie, może nie. Dziecko w drodze, chodzi o nazwisko. Ślubu nie ma, jeśli będziemy mieli to i tak #rozowypasek zostanie przy swoim nazwisku. Z jednej strony jestem wychowany tak, że dziecko ma zawsze nazwisko #niebieskipasek, ale. I tak właśnie bym chciał, no ale jest jedno ale, bo rzeczywistość jest daleka od ideału. Ja w ogóle nie jestem do swojego nazwiska przywiązany, bo jest po moim biologicznym ojcu, a całe życie wychowywał mnie ktoś inny. Zacząłem zastanawiać się nad tym czy nie zrobić przyjemności wszystkim po drugiej stronie i nie dać jej nazwiska konkubiny (( ͡° ͜ʖ ͡°)). Nie rozmawialiśmy jeszcze o tym, bo nie chce się ujawniać, że mam wątpliwości. XD Czy to będzie z mojej strony mocno pantoflowe i niemęskie w oczach świata bliższego lub dalszego? Moja najbliższa rodzina nie będzie miała z tym żadnego problemu. Proszę bez wyzwisk. Szczęśliwego nowego roku! #dzieci #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5feda1173dc27c000ae297b2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

Które nazwisko?

  • Bez przywiązania 7.0% (14)
  • Konkubinowe 27.6% (55)
  • 4 sery (nie zaznaczajcie tego, pls) 65.3% (130)

Oddanych głosów: 199

  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A może pora zamknąć swoją trollską jadaczkę, co Ty na to? Może pora usunąć konto, bo ludziom słów na te wysrywy brakuje?


@AnonimoweMirkoWyznania: Pyskaty jesteś jak na chłopaczka który nie ma odwagi pisać ze swojego konta, sra po gaciach o to co inni powiedzą, a decyzje o tym jak nazwie syna konsultuje z ludzi z internetu xD
PS. jesteś zbyt mało inteligetny aby ogarnąć sarkazm - zostaje więc tylko nazwisko
  • Odpowiedz