Wpis z mikrobloga

Fragment książki Król Darknetu-polowanie na genialnego cyberprzestępcę by Nick Bilton , wydawnictwo czarne.

Kiedy dostałem ją (od kogoś znającego moje zapatrywania powierzchownie z artykułu DGP o zjawisku i charakterystyce kucy-korwinistów ( ͡~ ͜ʖ ͡°) na prezent to nie sądziłem, że pomimo iż jej wydawcą nie jest żaden #instytutmisesa to tak fajnie połechta mnie światopoglądowo i przypomni mi racje libertariańskiej doktryny.

I, że to właśnie ogarnięty ścisłowiec-libertarianin mający wolę i mocne (dla pogodzonych lewaków i etatystów pewnie infantylne ( ͡~ ͜ʖ ͡°) przekonanie zdobył się na taki innowacyjny pomysł i rzucił wyzywanie #juesej #knaga .

Naprawdę z każdą stroną coraz bardziej rozumiem idee przyświecające utworzeniu czarnorynkowego portalu po ciemnej stronie internetu. Dotychczas jej autora znałem może z kilku wątków na forach i sensacyjnego spoleszczonego artykułu sprzed 7 lat o jedwabnej zbrojowni. Który nawet nie wspominał o niewypale jakim ona się okazała ani w ogóle tak dogłębnie nie przedstawił tematu.

Poza tym można w niej znaleźć ciekawe smaczki i niuanse jeśli chodzi o IT i pracę zdalną dostarczyciela wirtualnych usług oraz o początkach wirtualnej waluty i portalozy społecznościowej znanej dzisiaj (tak blisko, ledwie dekadę temu a wydaje się to tak odległe (ʘʘ)

#akap #agoryzm #libertarianizm #libertarianie #anarchokapitalizm #czarnyrynek #darknet #ksiazkaiprezent #ksiazka #przemyslenia #wolnyrynek #antypanstwowosc #bitcoin #it #informatyka #startup #prezent #chwalesie #aksjomatonieagresji #kapitalizm #innowacje #filozofia
wygolonylibek-97 - Fragment książki Król Darknetu-polowanie na genialnego cyberprzest...

źródło: comment_16093404856nIc6mjbwKFa642DqamLJj.jpg

Pobierz
  • 4