Wpis z mikrobloga

  • 3129
Mireczki piszę z ważną dla mnie sprawą. Niestety po przejechaniu 40k km bezaawaryjnej jazdy pękła mi sprężyna w aucie. Jako, że ja biedny rencista, który auta potrzebuje jak nogi muszę dorobić sobie parę groszy na naprawę. Najchętniej w #lodz bądź też zdalnie.
O MNIE:
Mogę robić wszystko co nie wymaga schylania się, dźwigania i stania (niedowład nóg). Auto prowadzę, więc jako kierowca mogę jeździć. Nawet z jedzeniem. Poza tym piszę teksty zapleczowe #seo , mówię płynnie po angielsku, ogarniam kompa, znam się na pisaniu planów ochrony.
Uprzedzając pytania dlaczego nie pójdę gdzieś na etat: zdrowie nie pozwala. Żaden lekarz nie podpisze mi badań. Już próbowałem. Potrzebuję po prostu szybko dorobić, by naprawić auto. Daj plusa dla zasięgu;)
TL:DR
szukam szybkiej fuchy
#praca #szukampracy #prosba #wykoppomoz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiszczak: Jak masz rente to zusu nie płacisz tylko zdrowotne. Jednak trzeba uważać żeby nie przekroczyć pewnych zarobków bo musisz rente wstrzymać.
Sprawdź też pfron, możesz mieć możliwość dotacji itp. Może będzie też na auto.
Współczuję Ci, z jakich okolic jesteś?
  • Odpowiedz
Wyszło na jedno, gdybym miał ją (laguna) lawetą gdzieś wozić.


@kiszczak: na przyszłość mnie assistance z holowaniem również w razie awarii kosztowało dodatkowe ~40zł. IMO warto, choć raz przyjadą do jakieś pierdoły i się zwraca, no i w razie awarii nie martwisz się tylko dzwonisz by holowali do twojego mechanika.
  • Odpowiedz
@kiszczak: co to za żebractwo o pracę, a nie uczciwe zarabianie na zrzutka.pl? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żarcik oczywiście ;). Szacunek za życiowe podejście do sprawy, a nie użalanie się nad sobą. Pomógłbym jakbym jakoś mógł, ale niestety nie widzę takiej możliwości. Chyba że jakiś Mireczek obieca to zrobić na własną rękę, to ja np. chętnie dorzucę się do kosztów części :). Pozdro kolego i powodzenia!
  • Odpowiedz
@eiaculatiopraecox: na szczęście takie rzeczy jak sprężyny wymieniam sam i wiem jaka jest różnica w charakterystyce działania dziesięcioletniej i nowej. Oczywiście, w miejskim czinkłeczento nie robi to różnicy, więc co ty możesz wiedzieć.
  • Odpowiedz
na szczęście takie rzeczy jak sprężyny wymieniam sam i wiem jaka jest różnica w charakterystyce działania dziesięcioletniej i nowej. Oczywiście, w miejskim czinkłeczento nie robi to różnicy, więc co ty możesz wiedzieć.


@justkilling: Serwisuję swoje pojazdy sam. Cinquecento nigdy niestety nie posiadałem ale znajomy miał. Bardzo zwinne autko swoją drogą. Zupełnie nie rozumiem czemu próbujesz deprecjonować kogoś kto jeździ Cinquecento? Jakiś gorszy jest? Że biedny i gorszy bo musi tanim
  • Odpowiedz
Nikt tak nie robi cumplu bo i po co? Opony poszukaj sobie takiej samej pojedynczej używki w podobnym stanie.


@eiaculatiopraecox: ja rozumiem że trollowanie może być dla kogoś hobby, ale nie wypisuj takich pierdół bo jeszcze ktoś to weźmie na serio a później #!$%@? swojego mechanika że jest złodziej, bo wymienił mu sprężyny/amortyzatory/opony/drążki kierownicze itp parami (). Nie wiem gdzie "nikt tak nie robi bo i
  • Odpowiedz