Wpis z mikrobloga

  • 3129
Mireczki piszę z ważną dla mnie sprawą. Niestety po przejechaniu 40k km bezaawaryjnej jazdy pękła mi sprężyna w aucie. Jako, że ja biedny rencista, który auta potrzebuje jak nogi muszę dorobić sobie parę groszy na naprawę. Najchętniej w #lodz bądź też zdalnie.
O MNIE:
Mogę robić wszystko co nie wymaga schylania się, dźwigania i stania (niedowład nóg). Auto prowadzę, więc jako kierowca mogę jeździć. Nawet z jedzeniem. Poza tym piszę teksty zapleczowe #seo , mówię płynnie po angielsku, ogarniam kompa, znam się na pisaniu planów ochrony.
Uprzedzając pytania dlaczego nie pójdę gdzieś na etat: zdrowie nie pozwala. Żaden lekarz nie podpisze mi badań. Już próbowałem. Potrzebuję po prostu szybko dorobić, by naprawić auto. Daj plusa dla zasięgu;)
TL:DR
szukam szybkiej fuchy
#praca #szukampracy #prosba #wykoppomoz
  • 132
  • Odpowiedz
@kiszczak 1000 zł za 2 sprężyny do Laguny 2? Nawet z oponą i łożyskami amortyzatorów to srogo. To cena w detalu od mechanika chyba. Ja co prawda w pracy będę dopiero 4.01 ale mogę Ci załatwić po kosztach części średniej półki jakie tam będziesz potrzebował.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Możemy zlecić trochę prostych tekstów - tylko nie żadna zobowiązująca współpraca bo mamy swoich copywriterów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisz na PW stawkę i jakąś próbkę tego, co pisałeś do tej pory.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Idziesz do lekarza, sępisz/kupujesz recepty na benzodiazepiny, kupujesz je w aptece i sprzedajesz ćpunom na zejściu z 10x-20x przebitką. Przykładowo: klonazepam 12 zł w aptece, na mieście 100-150, czasem i 200. Jeszcze z dowozem, złoty interes.
  • Odpowiedz