Wpis z mikrobloga

  • 3129
Mireczki piszę z ważną dla mnie sprawą. Niestety po przejechaniu 40k km bezaawaryjnej jazdy pękła mi sprężyna w aucie. Jako, że ja biedny rencista, który auta potrzebuje jak nogi muszę dorobić sobie parę groszy na naprawę. Najchętniej w #lodz bądź też zdalnie.
O MNIE:
Mogę robić wszystko co nie wymaga schylania się, dźwigania i stania (niedowład nóg). Auto prowadzę, więc jako kierowca mogę jeździć. Nawet z jedzeniem. Poza tym piszę teksty zapleczowe #seo , mówię płynnie po angielsku, ogarniam kompa, znam się na pisaniu planów ochrony.
Uprzedzając pytania dlaczego nie pójdę gdzieś na etat: zdrowie nie pozwala. Żaden lekarz nie podpisze mi badań. Już próbowałem. Potrzebuję po prostu szybko dorobić, by naprawić auto. Daj plusa dla zasięgu;)
TL:DR
szukam szybkiej fuchy
#praca #szukampracy #prosba #wykoppomoz
  • 132
  • Odpowiedz
a potem ogladasz filmy z polskich drog i sie czlowiek dziwi, ze samochod na prostej drodze nie potrafi poprawnie zahamowac, bez wpadniecia w poslizg


@stormkiss: XD jest i on - ekspert wykopowy. Daj jakiś link do poślizgu spowodowanego wymianą sprężyny w jednym macpersonie bo nie mogę znaleźć( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL Tak. Mało tego: jeszcze przed świętami planowałem włożyć pierwszego tysiąca w giełdę, a życie miało swój plan. Zresztą już niejednokrotnie, na bieżąco opisywałem tu swoją sytuację życiową i stan zdrowia. Obczaj #kiszczakchoruje
Zresztą chyba źle robię, że się tłumaczę. O jałomużnę nikogo nie proszę, a ten wpis będzie miał kontynuację gdy odbiorę auto i będę miał fakturę.
  • Odpowiedz