Wpis z mikrobloga

@Wolsky: a to dobre, to oni powinni stanowić jasne prawo a tutaj premier robi fikołka i mówi, że będzie wg tego co wymyśli sobie policjant. Wcześniej była mowa, że to nie policja jest od interpretacji prawa, bo nie są prawnikami...

To jest charakterystyczne działanie dla ustroju komunistycznego, celowo robić niejasne prawo, tak żeby nikt nie miał pewności co wolno a co nie i w rezultacie każdy bał się zrobić cokolwiek.
@Wolsky: O to właśnie chodzi pisowi, aby rządzić tweetami, konferencjami prasowowymi i wprowadzać coraz większy chaos prawny. Zależy im aby wprowadzić ustrój gdzie większość obywateli słuchała pana matiego, pana karakana z żoliborza i pana psa dzielnicowego zamiast patrzeć w przepisy prawa i konstytucji (której nie mogą zmienić)

Pałowanie? Gazownie? 30k kary? Decyzja policjanta? Super! W końcu o to chodzi aby każdy obywatel srał pod siebie widząc psa w mundurze.

Tak ma
@uncovered jak go jest że oni nigdy nie odpowiadają na konkretne pytania konkretną odpowiedzią. Brakuje im rozumu czy po prostu kłamią a ludzie za 500 zł pociesznie klaszczą?
@uncovered jak go jest że oni nigdy nie odpowiadają na konkretne pytania konkretną odpowiedzią. Brakuje im rozumu czy po prostu kłamią a ludzie za 500 zł pociesznie klaszczą?


@w3exe: To mnie #!$%@? najbardziej. Zawsze jak ogladam jakies urywki z sejmu, korytarzy czy konferencji i padają konkrete pytania to nigdy nie ma konkretnej odpowiedzi tylko jakieś #!$%@?. A doskonale wiedzą co i jak.
@Trismagist: Tym lepiej dla urzędników, bo skoro wydają decyzje wg własnego widzi mi się to niezależnie od tego jaką podejmą decyzję (dobrą czy złą, zgodną z prawem czy nie) są takie same szanse, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności przez zwierzchników, którym się nie spodoba decyzja, a więc mogą bez obaw brać łapówki.
w ogóle przyjmowanie do policji bez wyższego wykształcenia to jest jakaś porażka


@Wampist:

ta, ciekawe kto by z wyższym tam poszedł


@MarianKolasa: W Policji jest w pytę miernot z wyższym wykształceniem po gówno kierunku, którzy nie nadają się do żadnej innej pracy. Sam miałem kolegę, który studiował ze mną na kierunku ale okazało się zbyt ciężko, więc poszedł na bezpieczeństwo wewnętrzne z myślą o pracy w policji. Czy bezpieczeństwo wewnętrzne