Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym #bitbay ? Widzę wolumeny tam są niezłe na BTC/PLN i to jedyna sensowna opcja żeby szybko sprzedawać większe kwoty. Pytanie czy jak ktoś się do nich dobierze, to taki zwykły szary klient może mieć jakieś komplikacje? Z bitmarketem niby nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°) #bitcoin #krypotowaluty
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psi-nos: W skrócie, ale mogę jakieś wątki pominąć

* Typ kupił sobie Bitcoina na Bimbaj za 150k
* Po jakimś czasie chciał wypłacić to (sprzedać)
* Bimbaj uniemożliwił wypłatę, bo AML, KYC
* Kazali mu przez Skype czy
  • Odpowiedz
@fervi: ciężko powiedzieć co tam się stało naprawdę, gość pewnie był słupem w jakimś temacie, tak po prostu by go nie zblokowali
  • Odpowiedz
@zonbat: mam nadzieję, że tyle wychodzi w rzeczywistości, bo na bitcan niby jest 1%, a jak ostatnio porównałem ich ofertę do tego ile wychodzi na bitbay to ponad 4% wyszło (pewnie spread, ale jakiś kosmiczny jak widać).
  • Odpowiedz
gość pewnie był słupem w jakimś temacie, tak po prostu by go nie zblokowali


@InPay: Mógłbym przyznać rację, ale tylko w jednym momencie. Gdyby typ nie zjawił się osobiście z adwokatem w siedzibie. Z jakiegoś powodu gościu nie boi się konfrontacji.
  • Odpowiedz
@InPay: Wszystko zależy od wielu czynników i nie wiemy dokładnie. Natomiast popatrzyłem na różne filmiki o tej tematyce i opinie są podzielone, a chętnie zobaczę co się dzieje. Jestem na pewno pewny jednego - ktoś na pewno beknie.
  • Odpowiedz