Wpis z mikrobloga

@kezioezio ruskie petardy są c-----o zrobione. Co z tego, że jedna na 10 mocniej p--------e jak reszta nie wystrzeli/będzie c-----a. W polsce na wszystkich 10 jest normalne p-----------e i nie ryzykujesz, że chińczyk ci wsadził lont szybkopalny, zamiast wolnopalnego.
  • Odpowiedz
@Pimenista: Trzymanie psa w bloku to nie jest trzymanie go w klatce ale jakbys troche o tym poczytal to bys nie pisal takich glupot xd

@wykry: pewnie malo kto by sie czepial gdyby to bylo rzeczywiscie raz w roku, ale dzbany petardami n----------a od poczatku grudnia
  • Odpowiedz
P------e wszystkich kutasiarzy, ktorzy n----------a petardami dwa tygodnie przed sylwestrem, dzien w dzien. Mojemu psu nie robi roznicy czy akurat jest u mnie w bloku czy siedzi u rodzicow w domu lub ogrodzie. Slyszy nagly huk i sie k---a boi i trzęsie, wysrac sie nie potrafi ze strachu. Jest sylwester - OK. N------------e, n------------e ile wlezie. Ja sie przygotuje, dam psu tabletki. Taka macie tradycje, ze trzeba w sylwestra n-------c to bardzo
  • Odpowiedz
@kezioezio: Serio? XD Daleko mi do freethinkera, ale nigdy k---a tego nie rozumiałem, żeby wydawać hajs na p--------e fajerwerki i jarać się puszczaniem tego, ale rozumiem, niektórzy mogą chcieć. Ale żeby k---a robić to tylko po to żeby U D-----Ć LEWACTWU czy whatever, to wyższy level k------a. Tfu.
  • Odpowiedz
To że ludzie cały rok trzymają psa w klatce i uważają to za ok a przypier*lają się do fajerwerek raz w roku.


@Pimenista:
znowu to samo:
ludzie którzy p------------ą sie o firewerki sprzątają po swoich psach i nie trzymają ich w klatkach...

Za to ludzie typu posiadanie amstafa, 80IQ, nie sprzętają po swoim psie, "puszek nie gryzie" i to oni n--------ą i tak fajerwerkami
  • Odpowiedz
To że ludzie cały rok trzymają psa w klatce i uważają to za ok


@Pimenista: fajnych masz znajomych, ale normalni ludzie tak nie traktują zwierząt.
  • Odpowiedz
Pies powinien być na podwórku.


@Pimenista: Pies powinien być w domu. Jak ktoś nie lubi psów to lepiej niech ich nie trzyma, bez względu na to czy ma podwórko czy nie. Z podwórkiem pies potrzebuje i tak tyle samu spaceru.
  • Odpowiedz