Wpis z mikrobloga

Media społecznościowe zrobiły z dziewczynkami to, co media wmawiały, że gry komputerowe zrobią z chłopcami.
#przegryw #p0lka
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 143
@MisiuMisiu: wszystko jest fajnie jak jesteś młody, w przyszłości to doprowadzi do jeszcze większej zapaści demograficznej i większej liczby samotnych rodziców, samobójstw
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Shatter: nie mam dzieci to raz, a dwa moim zdaniem to brak wychowania doprowadza do takich sytuacji, że później dupy w poszukiwaniu atencji świeca gołą dupą wszędzie gdzie się da.
@Kreation: dlaczego miałbym się tym przejmowac ? Całego świata nie naprawisz, a tyle mi zostało co oko zawiesić na ładnej kobiecie :-)
  • Odpowiedz
@Shatter: ale ja nie miałem normalnych rodziców, przynajmniej nie takich jak sobie wyobrażam, wiem że nie ma ideałów, ale to już inny temat chodzi o podstawy i naprawdę wychowanie dzieci nie jest takie proste i zwykła wiedza tu nie wystarczy, nawet dobór genów ma w opór znaczenia ale to już ciężko przeprowadzić w kontrolowanych warunkach
  • Odpowiedz
@Shatter: #!$%@? ja parę lat temu okradłem kogoś i żałuję, tak robiłem głupoty i w końcu wydoroślałem wszystko chciałbym cofnąć, niestety nie da się, rodzice "zrobili co w ich mocy" ale to za mało, jeśli nie ma się mocy to się nie czaruje
  • Odpowiedz
@Shatter: Ale ja ci piszę że to rodzice nie nauczyli mnie podstaw, nie wiedziałem że to jest złe, nie miałem żadnych mocnych poglądów ani kręgosłupa moralnego do puki sam nie zacząłem czytać i oglądać poważnych filmów
Nad większością rzeczy może zapanować rodzic, tylko że taki rodzic musi mieć sam poukładane w głowie, mieć środki finansowe, mieć podstawową wiedzę na temat psychologii nie bać się iść z dzieckiem do specjalisty, taki
  • Odpowiedz