Wpis z mikrobloga

Pewnie jakbym zrezygnował ze wszystkiego to odkładałbym sporo więcej kasy ale za to zmarnował najlepsze lata życia na wegetację


@czlapka: a tu bym zadał pytanie co to znaczy "najlepsze lata życia". Dla jednych to okres 16-20, inni powiedzą że 30-35, a jeszcze inni że dopiero po 40 ;)
Zawsze jest coś za coś. Można powiedzieć, że "zmarnuję" lata 30-35 na własny biznes (który nie wypali) i edukację... a i tak przyjdzie
No tak, ja miałem szczęście po prostu. Pewnego dnia wstałem i zostałem programistą. W ogóle nie musiałem włożyć w to ogromu pracy. W ogóle nie miało to nic wspólnego z tym, że zamiast studenckiego życia poszedłem do pracy po szkole średniej. Szczęście miałem po prostu.

Gratuluję podejścia w życiu.


@WalesakEuropejski: źle mnie zrozumiałeś, Nie każdy kto włożył ogrom pracy został programistą 15k. Do tego poza umiejętnościami i ciężką pracą trzeba ogrom
@Jamniki2: Dyżur, znasz to słowo czy na polskim jeszcze nie mieliście? I co robisz na wykopie, chłopie? Marnujesz czas, a czas to pieniądz. Eh biedaku, nic nie zarabiasz.

więcej od ciebie


To ile zarabiasz? Właśnie dostałam podwyżkę, aktualnie 66k/miesiąc.
@Tramad0l: Ale my teraz mówimy o większości świata czy o tym że można zarobione pieniądze wykorzystać do tego, by w przyszłości więcej zarabiać?
I jesteśmy na polskim portalu więc mówimy o realiach w Polsce, a nie w Bangladeszu - uznałem, że to aksjomat :P