Wpis z mikrobloga

@wojskowy-onanista1: Jeśli uważasz, że takie książki Cię podbiją na wyższy level, to tak, to kwestia indywidualna. Ktoś, kto ma braki w słownictwie lub czuje się niedouczony w wiedzy ogólnej, wybierze inną lekturę niż osoba, która np chce nauczyć się pszczelarstwa lub toczenia w drewnie.
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: nikt Ci nie powie w co KONKRETNIE bo to się wiąże z ryzykiem przecież i nie ma złotej receptury, no ale zakładałem że to wiesz. No chyba że 4 mieszkania to jedyna inwestycja pieniężna, to wtedy powiem tylko - xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Jamniki2 Przecież Ty nawet nie umiesz myć zębów samodzielnie bo pytasz na wykopie jak to się robi. :) Już o ćpaniu nie wspomnę. A to dopiero pierwsza strona Twoich włosów. Dalej boję się czytać.
  • Odpowiedz
@DJ007: Dzięki, nauczę się zszywania pacjentów z książek. No, panowie, kto ma coś do zszycia?

@Jamniki2: Kto jest nieudacznikiem? Ktoś, czyja praca to pasja i zarabia 66k/miesiąc na rękę? Eh, przegrywie.

@wafel93: Nie, oczywiście, że nie. Mam też wieżowiec w centrum Warszawy, powierzchnie wynajmuję. Posiadam pięć lodowisk (Wrocław, Warszawa, Lublin, Gdańsk, Katowice), jestem współwłaścicielką portalu wykop.pl, co miesiąc prowadzę webinary na temat zarabiania pieniędzy i dorywczo zajmuję się handlem
  • Odpowiedz
@RyzyKamil: A więc dla Ciebie ludzie, którzy pracują ciężko, nie raz na dwa etaty, żeby jakoś wiązać koniec z końcem, żeby dzieci miało za co jeść/gdzie spać, nie biorą odpowiedzialności za swoje życie? Ale bełkot
  • Odpowiedz
@Gruby_Wujo

Koparki, tiry, rękodzieło, drobne usługi remontowe, paznokcie, makeup, jest mnóstwo zawodów które przynoszą dobre pieniądze bez kwalifikacji które trzeba zdobywać latami.

Zajebiste zawody chyba dla seby który miał problemy w gimnazjum i nawet nie zdał matury.
  • Odpowiedz