Wpis z mikrobloga

Moi znajomi już się zaczęli zaręczać a ja całe życie sama, tylko raz miałam chłopaka na niecałe trzy miesiące, więc żadnego poważnego związku w życiu... Właśnie pogratulowałam koleżance zaręczyn i aż mnie zakuło serce. Nie wiem co ja robię źle :( nie jestem brzydka ani gruba, może trochę nieśmiała, ale bez przesady. Mam dużo znajomych, bez problemu dogaduję się z kolegami i przyjaciółmi, ale jeśli chodzi o nawiązanie relacji romantycznej to jestem w tym kierunku upośledzona ()
#zwiazki #milosc #samotnosc
  • 36
@kaczuszka_kwaczuszka: wygląd to tylko ułamek miłości. Ważny bo ważny, ale niewielki. Ważniejsze jest twoje zachowanie. Może po prostu masz pecha? Może za mało ludzi poznajesz? Na pocieszenie powiem że dla mnie związek 3 miesięczny to i tak w #!$%@? dużo bo nawet tego nie miałem
@nowywinternetach: Sądzę, że niektórym to edukacja seksualna by się przydała. Jeden wpadł mając prezerwatywę XD Dotykał pindola przed założeniem gumy (jak dobrze zrozumiałem). Tymi samymi łapami, na których były plemniki, wziął gumkę, założył i włożył XDD
Może była przebita :P
@kaczuszka_kwaczuszka: Całe życie myślałam, że mężczyźni wolą blondynki, ale po latach farbowania się w końcu dotarło do mnie, że jednak wolą kobiety stabilne emocjonalnie.

Może szukasz nie tam gdzie trzeba, albo ciągnie Cię do mało prawdopodobnych kombinacji cech. Jak poznajesz kogoś nowego i od razu go mentalnie skreślasz, zastanów się, dlaczego. Może się okazać, że odpychasz od siebie ludzi, którzy np nie mają perfekcyjnie symetrycznej twarzy, albo noszą dżinsy. Poza tym