Wpis z mikrobloga

Moi znajomi już się zaczęli zaręczać a ja całe życie sama, tylko raz miałam chłopaka na niecałe trzy miesiące, więc żadnego poważnego związku w życiu... Właśnie pogratulowałam koleżance zaręczyn i aż mnie zakuło serce. Nie wiem co ja robię źle :( nie jestem brzydka ani gruba, może trochę nieśmiała, ale bez przesady. Mam dużo znajomych, bez problemu dogaduję się z kolegami i przyjaciółmi, ale jeśli chodzi o nawiązanie relacji romantycznej to jestem w tym kierunku upośledzona ()
#zwiazki #milosc #samotnosc
  • 36
  • Odpowiedz
ale nie potrafie nawiazac glebszej relacji chociaz bym chciala


@dlaczegotorobie: Nie wiem co to znaczy. Jak można nie potrafić? Dwie osoby się podobają i co dalej? I mówisz, nie potrafię i uciekasz? Czy co? Mój musk nie ogarnia. Zwykle jest tak, że dwie strony się podobają, spotykają, potem coraz poważniej i ktoś wychodzi z inicjatywą planu na coś poważniejszego. Może nikt nie wyszedł z taką inicjatywą? Naprawdę nie wiem o co
  • Odpowiedz
@iThink: I tak i nie, bo mężczyźni chcą seksu i to jest normalne. Czy byłbyś skłonny związać się z kobietą, która w ogóle nie jest zainteresowana seksem? Nie da się wypełnić związku samymi przytulaskami. Nieliczne wyjątki od tej reguły najczęściej sami są na lekach.
  • Odpowiedz
mam dużo znajomych i przyjaciół, ale nikt nie chce mnie pokochać :/


@kaczuszka_kwaczuszka: Nie. To Ty nie chcesz pokochać nikogo bo czekasz na księcia z bajki. Chcesz być pokochana? Zagadaj do kogoś z tagu przegryw. Tam dobre chłopaki są. Ale nie, nie zrobisz tego. Wolisz czekać na chada minimum 9/10 albo oskarka deweloperskiego.
  • Odpowiedz
  • 6
Zagadaj do kogoś z tagu przegryw. Tam dobre chłopaki są. Ale nie, nie zrobisz tego. Wolisz czekać na chada minimum 9/10 albo oskarka deweloperskiego.


@hetman-kozacki O ja pitolę. xD
Tam siedzą głównie toksyczni ludzie z ostrymi problemami psychicznymi i to jest ich problemem, a nie to, że nie są 9/10.
Od takich to się należy się trzymać z daleka dla własnego dobra i zdrowia.
A zresztą p0lki to k.... i inne takie,
  • Odpowiedz
@kaczuszka_kwaczuszka: Jeśli to co mówisz jest prawdą, a nie mam powodu by zarzucać Ci kłamstwo to najczęściej powodem takiego stanu rzeczy są za duże wymagania wobec mężczyzn. W końcu miłe i atrakcyjne kobiety są "atakowane" przez facetów. Polecam poczytać o tym zjawisku w necie, w USA jest sporo pisane na ten temat.
  • Odpowiedz