Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mircy Mirabelcy. Sprawa jest taka :
Mieszkam w Polszy ale pracuje #zagranico w #uk jako inż mech już z 10 lat (średnio 6 m-cy w roku). Dorobiłem się na dom doszedłem do kierownika i żeby nie było za dobrze to coś musi nie grać. Zastałem się w pracy, mam kisiel z mózgu, motywacja spada a żeby awansować wyżej musiałbym się wyprowadzić z PL . Mam tak ze 3 lata i zastanawiam się czy nie poszukać roboty w kraju np w jakiś nowych technologach typu PV czy pompy ciepła, popracować z rok, może 2 i otworzyć #wlasnafirma, albo i poszukać jakiejś roboty w #utrzymanieruchu w jakimś januszexie czy innej większej firmie jako inż serwisowy. Co sądzicie o tym Mirasy ?
#kariera #corobicjakzyc #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fea751b4b1c4f000a5b193b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

Co robić jak żyć

  • Siedź na dupie i nie wymyślaj 49.1% (27)
  • Uwierz w siebie, sky is the limit, wracaj do PL 32.7% (18)
  • Wracaj na etat do PL ale do większej firmy 18.2% (10)

Oddanych głosów: 55

  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: mam podobnie z tym ze cały czas w UK ale ciągnie mnie do kraju, planuję albo wrócic i otworzyć coś swojego (chociaż kaczor skutecznie leczy mnie z tego pomysłu) albo przejść na rotację; januszexy i polskie firmy raczej odpadają ze względu na inne standardy a nie mam zamiaru tracić nerwy na baranów
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak masz prawo pobytu w Uk i oszczędności które pozwolą ci godnie żyć na bezrobociu to próbuj! Nie wiem czy nowe opodatkowanie cię nie dotknie przez mieszkanie w pl powyżej 182dni. Kto nie ryzykuje ten nie je. Sam mam w doopie kaczora i jego mafię więc do Polski wracać nie zamierzam.