Wpis z mikrobloga

Co do promocji -50% w biedronkach warto iść sprawdzić codziennie lub nawet rano/wieczór bo z tego co zauważyłem pracownicy do jakiś czas wyciągają nowe rzeczy z zaplecza i rzucają na sklep. Wczoraj u mnie w biedronce rano było co innego niż wieczorem, rano były zestawy Lego, a wieczorem nie, a dzisiaj znowu z rana są rzucone zestawy Lego, których np. wczoraj i przed świętami nie widziałem.
#lego
  • 40
@magiol: Mirek ja sobie doskonale zdaje sprawę z faktu, że osoba słuchająca polskiego rapu może mieć problemy z głową/inteligencją i ogólnie logicznym myśleniem, ale #!$%@? TAK - lego też może sobie dorosły kupić. Jeśli wydaje on swoje pieniądze to #!$%@? ci do tego. Dziecinne to jest właśnie wyśmiewanie innych z tego powodu, bo akurat inwestują w takie a inne hobby (w domyśle - inne niż ja).

Wcześniej TLG mocno olewało tę
@magiol: dla dzieci, dla siebie i na sprzedaż. Z resztą zestaw jak zestaw, ludzie biorą elementy z tych małych zestawów i budują konstrukcje gdzie dorosły nie może ogarnąć jak to zostało zrobione.
@magiol: Mireczku pisałem przed chwilą:

osoba słuchająca polskiego rapu może mieć problemy z głową/inteligencją i ogólnie logicznym myśleniem

i tylko utwierdzasz mnie w tym przekonaniu, że ta zawartość tej twojej puszki kostnej nie jest najwyższej jakości.

wy kupujecie zabawki dla dzieci skoro jesteście dorosłe chłopy?

kupujemy bo od pewnego poziomu mądrości, inteligencji i przede wszystkim wieku, ludzie przestają się przejmować zdaniem innych osób i robią to na co mają ochotę. I
@damw: Można kupować klocki nawet na emeryturze, oni nawet tego nie sprawdzają, ale danie się tak striggerować, żeby to uzasadniać na dwie strony a4 i dorabiać ideologie, jakoby było to hobby dla jednostek o wyższym poziomie zaawansowania rozwojowego, to jednak trochę nie halo.
@damw i nic i nikt tego nie zmieni że dorosły chłop kupujący zabawki dla dzieci do własnego użytku to jest niezła beka ;) możesz sobie pisać swoje ściany tekstu ale tego nie zmienisz.