Wpis z mikrobloga

Co do promocji -50% w biedronkach warto iść sprawdzić codziennie lub nawet rano/wieczór bo z tego co zauważyłem pracownicy do jakiś czas wyciągają nowe rzeczy z zaplecza i rzucają na sklep. Wczoraj u mnie w biedronce rano było co innego niż wieczorem, rano były zestawy Lego, a wieczorem nie, a dzisiaj znowu z rana są rzucone zestawy Lego, których np. wczoraj i przed świętami nie widziałem.
#lego
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dorabiać ideologie, jakoby było to hobby dla jednostek o wyższym poziomie zaawansowania rozwojowego, to jednak trochę nie halo.


@Warzywo: ale ja nie napisałem, że to jest hobby dla wyższych jednostek. Ja cały czas pisałem, że dorosła osoba ma "we w dupie" zdanie innych osób na temat tego, co robi ze swoim wolnym czasem. To może być kopanie piłki, to może być lego, to może być rower, szydełkowanie, czytanie książek i
  • Odpowiedz
Po co wy mu odpisujecie? Widocznie gość jest ograniczony umysłowo, że nie potrafi spojrzeć szerzej na pewne sprawy. Czarnolisto i tyle, polecam ten stan. Szkoda czasu na rozmowy z patologią.

BTW, gość ogląda mecze piłki nożnej. XD Czaicie? Kilkunastu chłopa gania za piłeczką i próbuje ją kopnąć do bramki. Beka. XDD
  • Odpowiedz
  • 0
@FoxX21 dla niewtajemniczonych.... Promocje w bierze generalnie mozemy podzielić na 2 rzeczy.
1. Promocje na standardowym, półkowym asortymencie. Promki trwają od poniedziałku do soboty/niedzieli.
2. Promocje poza standardowym asortymencie (jakieś standy, boxy, palety itd) trwające od czwartku do środy.

I w tym czasie towar powinien być na półkach zwłaszcza na standardowym asortymencie. Niestandardowy może się skończyć albo jakieś resztki mogą być wykładane.
  • Odpowiedz
Mirek ja sobie doskonale zdaje sprawę z faktu, że osoba słuchająca polskiego rapu może mieć problemy z głową/inteligencją i ogólnie logicznym myśleniem, ale #!$%@? TAK - lego też może sobie dorosły kupić. Jeśli wydaje on swoje pieniądze to #!$%@? ci do tego. Dziecinne to jest właśnie wyśmiewanie innych z tego powodu, bo akurat inwestują w takie a inne hobby (w domyśle - inne niż ja).


@damw: ogólnie, to jesteście siebie
  • Odpowiedz
ogólnie, to jesteście siebie warci xd


@Knojap: to jeszcze tylko napisz, czemu tak sądzisz?
Czy za wspomnienie o rapie, czy inną część zacytowanego fragmentu? Bo jeśli pijesz do części o rapie to masz rację - #!$%@? mi do tego co kto słucha. Jeśli chodzi o dalszą część wypowiedzi (od #!$%@? TAK) - podtrzymuję całośc co napisałem wcześniej.
  • Odpowiedz
@damw: no tak, zrobiłeś to samo za co ten typ i to dokładnie w tej samej wypowiedzi w której się go o to czepiasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A propos, to macie top 1 rapowego mainstreamu wśród swoich /watch?v=TfJjMo-HIB8
  • Odpowiedz
@Knojap: wydaje mi się, że kluczowy dla całego zdania jest fragment:

może mieć


Nie napisałem, że zawsze ma. Użyłem trybu przypuszczającego, bo jeszcze wtedy nie byłem pewny co sobą typ reprezentuje. Teraz już wiem po przeczytaniu innych jego wypowiedzi i wpisów, jakie popełnił dzisiaj.
Zamiast rapu mogłem wpisać wtedy disco-polo, metal, house, muzykę klasyczną czy cokolwiek innego co do głowy by mi przyszło. I nie miałem na celu obrażeniu wszystkich
  • Odpowiedz
@damw: rozumiem, wydaję mi się, że używanie w taki sposób trybu przypuszczającego ma raczej wydźwięk kpiny niż rzeczywistego przypuszczenia, niemniej rozumiem, że było to po prostu niefortunne. W każdym razie, ważne, że tak nie uważasz i nie taki był cel, dobrej nocy życzę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz