Wpis z mikrobloga

  • 1264
Mamy ponad 4.000.000 zaszczepionych, jedynie 8 osób miało wstrząsy anafilaktyczne.

Dając tej samej grupie (4mln) po paczce orzeszków ziemnych reakcje alergiczne wystąpiły by u 500000% więcej osób

Szczepcie się jeśli chcecie to zakończyć w 2021.
#koronawirus
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Bekon2000: ja bym się bardzo chętnie zaszczepił, ale nie podoba mi się podejście rządu do tego. Zero informacji, jakieś podejrzane ruchy, logistyka leży (przypominam że przebadanie i wprowadzenie kwarantanny u osób wracających z UK było dla rządu zbyt skomplikowane, co zresztą sami przyznali). A wisienką na torcie jest lepsze traktowanie zaszczepionych, to wszystko bardzo mi się nie podoba i jakoś przeciw trzeba wyrazić. Zaznaczam jeszcze raz że do samej szczepionki
  • Odpowiedz
@Bekon2000: Z tym ze na zachodzie nie szczepi się osób z alergiami na składnik szczepionki, wiec dlaczego miałyby występować wstrząsy.
  • Odpowiedz
@zdrpkamil: skutki uboczne szczepionki nie mogą być większe niż przechorowanie samego wirusa, szczepionka w skrócie to jest podanie po prostu osłabionego wirusa organizmowi aby ten "nauczył się" jak zwalcza się wirusa. Tam nie ma nic więcej niż sam wirus, bo na tym polega szczepionka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Bekon2000: śmieszy mnie jak ludzie piszą o skutkach które mają wystąpić po kilku latach. Pokażcie mi jakiś lek albo szczepionkę który wywołuje skutki po takim czasie XD
  • Odpowiedz
@vvertoi: szczepionka na świńska grype tej jednej firmy dawała skutki uboczne w postaci większej zachorowalności na narkolepsję po 3-4 miesiącach, poza tym wtedy to była wina firmy która dała trzykrotnie za duże stężenie białka w porównaniu z innymi szczepionkami
  • Odpowiedz
Śmiechłem. Wrócę tu za kilka lat i zapytam o inne skutki uboczne


@zdrpkamil: nie ma żadnych skutków ubocznych typie. Naukowcy robili masę badań i poinformowaliby o czymś takim. Poza tym, wszyscy (tak, nawet ta 90-letnia babcia w UK), którzy wzięli szczepionkę czuja się normalnie, a minelo już pare tygodni w niektórych przypadkach, wiec zdejmij te foliowa czapeczkę, bo przez takich jak ty pandemia będzie trwać dłużej i dłużej -.- wielce
  • Odpowiedz