Wpis z mikrobloga

@JohnShelby: Jeśli Ci się podoba to śmiało, rób tak, żeby Ci miło byłoby spędzać tam czas. Najlepiej wydać pare złotych na specjalistę, który podpowie co można by połączyć, aby nie było kiczu i było ponadczasowo i przytulnie. A moja opinia to brakuje tylko piaskowca na ścianie i mebli z jasnego drewna i masz polski dom XD
  • Odpowiedz
@JohnShelby: po co tak na prawdę robić sufit podwieszany? Chodzi mi o zastosowanie praktyczne. To chyba wymyślono po to aby zakryć brzydki i krzywy sufit. Podwiesili gotową płytę karton gips, przykręcili na wkręty i fajrant. Potem z tego zrobili modę i dodali chińskie ledy i oczka. Po co sobie obniżać sufit? Po co montować chińskie ledy które nie dają światła a zdobią tyle co krasnale ogrodowe czyli kicz. Przecież lampy to
  • Odpowiedz
@JohnShelby: Masakra Miras współczuję z kim tu musisz gadać. Lepiej zapytaj na jakiejś grupie na fb z urządzaniem wnętrz. Ja niestety nie pomogę, bo się nie znam. Ale wiem, ze dywany na ścianach są już niiemodne :)
  • Odpowiedz
@JohnShelby: to zależy :) ja osobiście mam i sobie chwalę , listwa led robi klimat , gdy wszystkie inne źródła światła są wyłączone. Po za tym możesz pobawić się w Hue od Phillipsa i zrobić sobie ambilight zsynchronizowany z obrazem na telewizorze.
  • Odpowiedz
@JohnShelby mam u rodzinki wszędzie te podwieszane sufity, przy remontach 2010-2015 wszyscy to robili, teraz już kuje w oczy. Moda się zmienia wiadomix, ale to chyba wyjątkowo krótki i nachalnie wyglądający trend. Nie dokładaj sobie roboty żeby obrzydzić sufit :P
  • Odpowiedz