Wpis z mikrobloga

@wykopyrek chciałem tylko pokazać o jaki sufit mi chodzi. Btw podobaloby mi się wieczorami jakieś przyciemnione pomarańczowe światło, na pewno nie niebieski.

Co do stylu ze zdjęcia to w ogóle nie widzę też tego połączenia staromodnych kanap, drewnianych stołów z nowoczesnym ledem na górze
  • Odpowiedz
@JohnShelby: ja mam, nie polecam. tzn. no jest dosc ladne ale po mieszkaniu dluzej niz miesiac przestaje sie zauwazac, a bywa problematyczne. szczegolnie z dostepem do tego miejsca
  • Odpowiedz
@JohnShelby: mam takie w swoim pokoju tylko nie na środku, ale po bokach. Jest trochę #!$%@? z tym, ale wieczorem sobie zaświecę ledy +jakas lampka do filmu/gierki i jest fajny czilowy klimat. Oczywiście musisz kupić lepsze ledy niż 3 kolorki RGB jak już chcesz robić
  • Odpowiedz
@JohnShelby: co kto lubi, właściciel stancji na której 5 lat temu mieszkałem zrobił takie przez co sufit zrobił się na wysokosci 2,20. Tym sposobem z przestronnego salonu zrobił niska klitke. Osobiście uważam to za paskudztwo i jakaś modę lat 2000
  • Odpowiedz
zdjęcia zapomniałem xd


@klokupk: Jeśli to wygląda dokładnie jak na załączonym obrazku, to głównym elementem jest sufit z folii napinanej (stretch ceiling). LEDy są jedynie dodatkiem. Bez folii napinanej też dałoby się tak zrobić, ale pod światłem ledów uwypukli się każda zmarszczka i szpara na suficie, a folia jest idealnie gładka.
Z taką folią jest też opcja półprzeźroczystego materiału i rozprowadzonej za nim taśmy LED. Wtedy cały sufit świeci równomiernym światłem.
lewoprawo - > zdjęcia zapomniałem xd

@klokupk: Jeśli to wygląda dokładnie jak na z...

źródło: comment_1609228001Zw44HoQlPTOmUH5VmuVn8s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz