Wpis z mikrobloga

@RRybak: @powaznyczlowiek: niby macie rację, ale w sumie sam nie wiem czy mi się to podoba czy nie, będę remontował sobie pokój i pomyślałem, żeby sobie takie coś pierdzielnąć dla żeby było bardziej bajerancko, ale tez nie chce żeby potem ktoś przyszedł i pomyślał, że mieszkam jak cygan
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JohnShelby: dla mnie to takie coś bardziej do salonu/kuchni ale tak jak napisałem wyżej - dla mnie

Pooglądaj sobie też sufity napinane. Z podwieszanych czasem robią też taka obramowke dookoła i tam kolorowego leda np
  • Odpowiedz
@JohnShelby: to było głupie jak jeszcze było modne. Nikt ci tego nie odradzi, bo prawie każdy ma takie gunwo w swoim mieszkaniu i nigdy się nie przyzna, że żałuje.
Jak chcesz przyozdobić mieszkanie, to kup zajebiste meble, zamiast wydziwiać z sufitem.
  • Odpowiedz
@JohnShelby mi się to nie podoba, dla mnie niby wiocha ALE

Widzę, że sąsiad ma coś podobnego pic rel, tylko przy ścianach, a nie na środku.
Do tego dobrej jakości ledy i wieczorem fajny klimat jest.
Jakbym robił remont to teraz bym zrobił coś takiego
  • Odpowiedz
BTW, serio, zainteresuj się dobrymi meblami, dobraniem kolorów we wnętrzu. To ci zrobi klimat, styl. Na pierwszy rzut oka nie bije po gałach (jak to straszydło z punktami świetlnymi), ale wszyscy w środku mają poczucie, że chcieliby mieć tak fajnie urządzone jak u ciebie.
  • Odpowiedz
@klokupk: Pokój z twojej fotki wygląda równie słabo. Chyba z pięć różnych (!) odcieni brązowego, dodatkowo gryzą się z niebieskim po lewej i niebiesko-fioletowym u góry.
Styl na kabinę pociągu TLK narysowaną przez niewidomych uczniów szkoły specjalnej.
  • Odpowiedz