Wpis z mikrobloga

Przypomniałem sobie właśnie, jak byłem gówniarzem(prawikiem też) , miałem 17 lat i laska była sama w domu i zapraszała mnie na film (wtedy była to bardzo namiętna, aczkolwiek niedługa znajomość), a ja jej odmówiłem, bo umówiłem się już wcześniej z kolegami na turniej w FIFĘ XDD

#przegryw #heheszki #takbylo #zwiazki #niebieskiepaski #tinder #fifa
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy: Ja tak miałem z jedną Panna z Olsztyna, byłem nieśmiałek chyba z 17 lat, ona mieszkała na stancji(starzy opłacali pokój) ja taki nieśmiały xD wiem że strzeliłem jej z palca a ona coś tam gadała "jak chcesz to zaproszę koleżankę to Ci pokaże jak się bawimy" a ja taki średnio ogarnięty że nie bo coś tam xD
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: To jest nic :D Ja chodziłem ze znajomą z osiedla na kurs tańca. Laska miała faceta. Po ostatnich zajęciach wprosiła się wręcz do mnie i przymilała się BARDZO do mnie. Mój wewnętrzny białorycerz powiedział ze nic z tego nie będzie bo laska ma faceta i to jej powiedziałem. Następnego dnia sie od kumpla (typowy ruchacz osiedlowy) dowiedziałem ze prosto ode mnie poszła do niego wskakiwać mu na bolca. A
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Kręciłem jakies kilka lat temu z różową, z która finalnie poszedlem na impreze do wspolnego znajomego. Tego samego wieczoru znajomi ze studiow organizowali pokerka, na którego bylem zaproszony i mialem wyjsc z imprezy - chcialem sie ulotnic, ale rozowa mnie zatrzymala, na co powiedzialem jej, ze juz umowiony jestem gdzie indziej. Widziałem, że tu jest wóz albo przewóz - ostatecznie przekonala mnie, zebysmy poszli razem na drinki i tak
  • Odpowiedz