Wpis z mikrobloga

@pieczarrra głos rozsądku i poważna opinia kogoś kto grał, a nie "olaboga, pozew w Ameryce, gówniana gra, wszyscy zwracają i same negatywne opinie" xDDD no bankowo, dodałem na czarną trzech czy czterech kalafiorów co narzekali na tagu 10 razy dziennie i nagle spokój xD więc to byli ci wszyscy, było ich aż czterech na tym portalu xD

Też zaraz grzeje drugie podejście, ino że świąt od rodziców wrócę. Gra jest świetna, chociaż
@erixon: Dokładnie, dla mnie to cały czas otwarta gra, której klamra kompozycyjna jeszcze się nie zamknęła. Oby tylko tak duże pole do popisu nie sprawiło, że DLC będą kiepskie. Bo o ile unikałam hype'u przed wydaniem CP, aby się nie rozczarować, tak teraz nie da się ukryć, że urus mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sigmanus: Myślę, że @wallygatorrrr to tak bardziej heheszkowo określił w opozycji do osób, które potrafiły tylko w głównej mierze czepiać się jakichś marginalnych bugów .

Osobiście grałam na PS4 Pro i byłam wpierw przerażona, że to będzie wyglądało jak GTA 3 najwyżej, a prócz niedoczytywaniu się pojedynczych tekstur czy crashów od czasu do czasu, to zwyczajnie trudno mi zarzucić tej grze jakieś większe minusy. Trochę kisnę z ludzi, którzy spodziewali się,
@pieczarrra: Przecież ta gra jest w fazie wczesnej alphy xD Bieganie od questa do questa po tej pozbawionej życia makiecie to jedyne co w tej grze można robić, oprócz ponownego wczytywania zapisu gry, po tym jak znowu jakiś quest się zbuguje
@Sigmanus: oczywiście, że jest mega niedorobiona gra, dla mnie jeszcze rok produkcji by potrzebowała, ale na pewno nie jest to wczesna alpha.

bieganie od questa do questa po tej pozbawionej życia makiecie to jedyne co w tej grze można robić


no własnie dlatego ludziom się gra podoba, jak ktoś lubi GTA i bawienie się z NPC, policją itp. to na razie nie znajdzie nic dla siebie.