Wpis z mikrobloga

Pan CDPR, ja byłam grzeczna, nie narzekałam na bugi i crashe. Gra jest cudowna, lecę drugi raz. Pan da teraz dużo DLC. Dziękuję i pozdrawiam.

#cyberpunk2077
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczarrra: jaką klasą grałaś? Zastanawiam się czy odbiór ma znaczenie od postaci :P ja gram full melee mantisy I ilość bugów, złego balansu i niedociągnięć w walce i animacjach doprowadziła mnie do chwilowego Rage quita :P Bo nie dało się przejść
  • Odpowiedz
@smilley: ja cisnąłem prawie całą gre mantisy, końcówka gry katana i bardzo przyjemnie mi się grało. Ale ogólnie za łatwo bo latałem od przeciwnika od przeciwnika i zdejmowałem na 2 hity.
  • Odpowiedz
@Nikic21: no tak, ale jest np atak 'finisher' kiedy wycelujesz w głowę i odgrywa się ta animacja podnoszenia wroga, potem przez parę sekund masz wyłączony input I nie możesz się ruszyć a przeciwnicy już mogą w Ciebie strzelać :D więc wszystko ok jak skaczesz i tylko slashujesz. Albo teraz dostałem truciznę, która zabiera mi 150 HP/s
  • Odpowiedz
@smilley: A no było takie coś, zauważyłem, że czasami przy tej animacji przeciwnicy nie atakowali, dopiero pod koniec, fakt denerwująca. Powinna się włączyć tylko jak został ostatni przeciwnik/nikogo w pobliżu nie ma
  • Odpowiedz
@metylomorfina: bardzo dobrze ja zrobiłem odrazu główny a później okazało się, że poboczne misje dużo daj i wyjaśniają fabułę. Oczwiscie po zamknięciu głównego wątku możesz jechać poboczne ale to już nie to samo. Szczególnie wątki z Panam
  • Odpowiedz
  • 0
@smilley Nomada i w sumie z niebieskim najpierw w bronie poszliśmy, kiepsko się celowało, więc potem mantisy, a potem głównie pistolet Reanu Keevesa. Podchodziliśmy do tego zupełnie "dziewiczo", bez poradników ;)
  • Odpowiedz
ieganie od questa do questa po tej pozbawionej życia makiecie to jedyne co w tej grze można robić, oprócz ponownego wczytywania zapisu gry, po tym jak znowu jakiś quest się zbuguje


@Sigmanus: uwierz mi, ludziom to starcyz, a daj jeszcze fajna fabule i juz 10/10 goty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz