Wpis z mikrobloga

#rozowepaski zakopywały moje znalezisko o Cyberp0lce 2020, bo to kosztuje pieniądze i im szkoda na to, a żadna nie zaoferowała seksu pro publico bono, chociaż nic by ich to nie kosztowało, taki obraz ich, a później się dziwią, że mężczyźni są sfrustrowani brakiem seksu i czują do nich niechęć, chociaż same im odmawiają nawet jakiegoś jego substytutu w postaci sexlalki, one nie mają pojęcia, jak to jest, kiedy hormony szaleją i sperma wręcz zalewa mózg. Laski proponują przyjaźń, ale żadna nie zaproponuje nawet przyjacielskiego handjoba o oralu w gumie smakowej nawet nie ma co marzyć, przytulenie, to maks, na co możesz liczyć z ich strony.

#przegryw #logikarozowychpaskow #zalesie #oswiadczenie #seks
  • 26
@WykopekBordo przyjacielski handjob xD ja się spotkałem jeszcze z toksyczną postawą koleżanki która jak widziała że podrywam konkretnie jakąś loszkę to umiała mi #!$%@?ć tak żeby loszka to słyszała + potem gadka "ale anon, to jest puszczalska zdzira nie widzisz xD anon ja nie chciałam, miałam zły humor xD". Moja teoria na ten temat jest taka że kobiety są mocno zazdrosne o samców nawet jak nic nie wchodzi w grę z nimi