Wpis z mikrobloga

nigdy nie szukałem adekwatnej wizualizacji tego uczucia, ale to wydaje się idealne, a co najgorsze, zamiast znikać to wydaje się, że im więcej o tym myślisz tym bardziej kłuje
@AZ-5: kiedyś zasnąłem głową na ramieniu i jak się obudziłem, to cała lewa ręka opadła mi wzdłuż ciała i nie mogłem nią w ogóle ruszyć, była po prostu bezwładna. Trwało to kilka sekund zanim przywróciło mi czucie, ale nie zapomnę jak byłem #!$%@? osrany i pierwsze co pomyślałem, to że amputują mi rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZygmnuntIgthorn: @slapdash: z uwagi na to, że ktoś z Was zrobił kupę i moderacja usunęła mój komentarz, tu macie ponownie link i treść, które tam się znalazły:

Z tego właśnie powodu dziś słyszy się jeszcze bądź widuje wyrażenia z rękoma (obok z rękami) oraz w ręku, na ręku (obok w rękach, na rękach). Tylko że w wypadku tego drugiego stało się coś dziwnego. Nieoczekiwanie zaczęło być ono odbierane jako wyraz
@ArchDelux: ale o czym ty tutaj zaś bredzisz. Wyrażenie "w ręku" czy "na ręku" jest poprawne i używane. Zesrsles sie "co to jest ręk" a drugi geniusz ojszczyzny polszczyzny stwierdzil ze to po ukrainsku. Robita z siebie debili (ty to juz w ogole.sie prujesz jak jakis.sfrudtrowsny polonista, tyle dobrze, ze przewaznie.poprawnie) i jeszcze sie rzucacie jak pchly na powrozie jak sie was przylapie.