Wpis z mikrobloga

@AZ-5:

Najczęstszą neuropatią nerwu promieniowego jest tzw.zespół porażenia sobotniej nocy, związany z nieprawidłową pozycją kończyny podczas snu i uciskiem nerwu promieniowego w obrębię bruzdy na kości ramiennej. Temu uszkodzeniu sprzyja spanie z głową opartą na ramieniu lub nieprawidłowe ułożenie ręki do znieczulenia. Neuropatia ta najczęściej ma charakter przemijający typu neuropraksji, w badaniu klinicznym stwierdza się opadanie dłoni z upośledzeniem zgięcia grzbietowego oraz zaburzeniami czucia w obrębie tabakiery anatomicznej.
Czyli nieoczekiwanie stało się to, co z Waszą logiką i znajomością języka. No, niech tak pozostanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ArchDelux: O co Ci w ogóle chodzi człowieku? Przecież w linku ode mnie jest to wszystko dobrze wyjaśnione. I czy ja Cię gdzieś atakowałem?

Do tego wkleiłeś link do artykułu pana Malinowskiego, a ja wkleiłem wcześniej link do artykułu tego samego pana Malinowskiego, który był dopowiedzeniem do
I czy ja Cię gdzieś atakowałem?


@ZygmnuntIgthorn: a czy ja Ciebie gdzieś atakowałem?

A skoro zacząłeś już poszukiwać źródła unoszącego się tu przykrego zapachu, to zacznij od zerknięcia w lustro.


Dzięki za radę płynącą z doświadczenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a czy ja Ciebie gdzieś atakowałem?


@ArchDelux: Po pierwsze oskarżyłeś mnie o robienie kupy, po drugie zgłaszałeś zastrzeżenia do mojej logiki i znajomości języka, wkleiłem przecież fragment, do którego się odnosiłem.

Dzięki za radę płynącą z doświadczenia.


@ArchDelux: Mam nadzieję, że skorzystasz. Zawsze warto sprawdzić, czy to nie w naszym oku znajduje się przypadkiem to źdźbło, którego szukamy. Tak też zrobiłem w tym przypadku, sprawdziłem, czy w moich wpisach było
oskarżyłeś mnie o robienie kupy


@ZygmnuntIgthorn: xD

sprawdziłem, czy w moich wpisach było coś, co uzasadniałoby twoją reakcję


Jaką reakcję? Czy po prostu sobie dramatyzujesz, bo zgłoszenie posta kąśliwie nazwałem robieniem kupy? Nie płacz, cycu i nie zapomnij zdrzemnąć się na ręku.
@ArchDelux: Wiem co nazwałeś robieniem kupy i nie mam pojęcia dlaczego akurat mnie o to oskarżyłeś, a wymieniłem to na pierwszym miejscu dlatego, że chronologicznie pojawiło się jako pierwsze w twoim wpisie.

Jaką reakcję?


@ArchDelux: Już Ci pisałem wyżej. Głównie chodziło mi o to, że zarzuciłeś mi braki w logice i znajomości języka.

Wdałeś się wyżej w pyskówkę z innym gościem, a potem piszesz do mnie i wmawiasz mi problemy
@AZ-5 mrowienie nie jest najgorsze. Najgorsze jest jak nie czujesz całej ręki i jest bezwładna i zachowuje się jakby kości nie miała to jest najgorsze. Zawsze jak tak mam to trzymam ja drugą ręką. A jak jeszcze moja mama żyła to biegłem do niej z płaczem mamo ręki nie czuję i jej pokazywałem jaka gibka jest a ona się śmiała ( ͡ ͜ʖ ͡)