Wpis z mikrobloga

Przeszło siedem lat temu, Mirek @SiekYersky wrzucał na tag #sklasa zdjęcia nowej klasy s w222, samochód przyjął się świetnie, można wywnioskować to np po tym, że 28.11.2019r #mercedes pochwalił się wyprodukowaniem 500 000 egzemplarzy ! Jest to kolosalna ilość jeżeli mówimy o segmencie aut luksusowych. Po co ten wpis ? Ciekaw jestem jak za 8 lat będziemy odbierać w223, które na dzień dzisiejszy nie jest aż tak ciepło przyjęte przez ekrany, robienie hybryd itp, wiadomo jest to lider jeżeli chodzi o zaawansowanie technologiczne, ale w końcu to #sclass, Myślicie że będziemy go wspominać tak ciepło jak w140, w221 i w222 ? Każdego kto zapulsuje ten wpis zawołam po premierze w224.
l3gend - Przeszło siedem lat temu, Mirek @SiekYersky wrzucał na tag #sklasa zdjęcia n...

źródło: comment_1609012465OJR4RXXV71H4hFJp8wlGCo.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@l3gend: tanio, badziwenie, odpustowo... Tam nawet nie postarali się tych trzeszczacych tabletow wkomponować (patrz audi, porsche) i to w samochodzie za pół bata, gdzie liczysz na to, że otrzymasz kunszt designu gdzie zegary robi sam filip patek, a dostajesz gówno XD
  • Odpowiedz
@l3gend: > Niestety, ale już od w222 ciężko było odróżnić jaki Mercedes jedzie
Mercedesy zawsze były do siebie podobne, zresztą jak większość niemieckich aut. Eksperymenty z wyglądem zaczęły się w latach 2000, i nie zostały ciepło przyjęte, dlatego dzisiejsze modele tej marki znów są do siebie podobne.

Czy nowa S Klasa się przyjmie? Tak, przyjmie się. Do dziś pamiętam co o W222 mówiono w dniu jego premiery: a że tablety,
Rower_Lewandoski - @l3gend: > Niestety, ale już od w222 ciężko było odróżnić jaki Mer...

źródło: comment_1609030983XCUysb00VK6ZN3FhgiXFBU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kacorek: @l3gend: wg mnie dupa trochę jak pomieszanie CLA i alfy giulii. A ugulem ładne auto i bym rzekł że najładniejsza s klasa w historii. Wszystko na zewnątrz stylistycznie gra. A co do wnętrza nie bacząc na ergonomię( głównie ekrany) to wygląda super
W konkursie z BMW i audi to merca bym wybierał
  • Odpowiedz
@kk_ll: tak, dla mnie jest to nie do przyjęcia
-w220 s500-5l v8
-w221 s500- 5.5l v8, po lifcie 4.7 v8
-w222 s500- 4.7l v8
-w223- s500 r6 3l+ bateria... coś poszło nie tak
  • Odpowiedz
@l3gend: Jeśli chodzi o wygląd wewnętrzny (bo techniki i zaawansowania nie kwestionuję) to nowa S-klasa jest PASKUDNA. Jedzie tandetą od góry do dołu, te tablety wyglądają tak, że aż chce się je wyjąć i wyrzucić przez okno - tym bardziej, że nie są nawet wpasowane tylko wystają na chama. To w ogóle nie wygląda jak luksusowy samochód tylko jak jakaś debilna samoróbka.

Na razie ideałem wśród nowych samochodów pozostaje
jagoslau - @l3gend: Jeśli chodzi o wygląd wewnętrzny (bo techniki i zaawansowania nie...

źródło: comment_1609068266dRpwtzRmlDi6JOAQVXO7cj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Drogomir: nie jest to aktualny model, bo nie da się go już nawet zamówić u producenta, zostały już tylko wyprodukowane sztuki które jeszcze się nie sprzedały.

Wejdź na jakiekolwiek forum dyskusyjne o tematyce motoryzacyjnej, i wrzuć tam zdjęcie W223. Zobaczysz jaki będzie wysyp komentarzy wychwalających pod niebiosa schodzący model W222.

-w223- s500 r6 3l+ bateria... coś poszło nie
  • Odpowiedz
@l3gend: bo odmiana z V8 to teraz będzie S580, do sprzedaży wejdzie dopiero za kilka miesięcy.
Już w w222 po liftingu S500 to było R6, natomiast S560 to było V8 biturbo.
  • Odpowiedz