Wpis z mikrobloga

Przeszło siedem lat temu, Mirek @SiekYersky wrzucał na tag #sklasa zdjęcia nowej klasy s w222, samochód przyjął się świetnie, można wywnioskować to np po tym, że 28.11.2019r #mercedes pochwalił się wyprodukowaniem 500 000 egzemplarzy ! Jest to kolosalna ilość jeżeli mówimy o segmencie aut luksusowych. Po co ten wpis ? Ciekaw jestem jak za 8 lat będziemy odbierać w223, które na dzień dzisiejszy nie jest aż tak ciepło przyjęte przez ekrany, robienie hybryd itp, wiadomo jest to lider jeżeli chodzi o zaawansowanie technologiczne, ale w końcu to #sclass, Myślicie że będziemy go wspominać tak ciepło jak w140, w221 i w222 ? Każdego kto zapulsuje ten wpis zawołam po premierze w224.
l3gend - Przeszło siedem lat temu, Mirek @SiekYersky wrzucał na tag #sklasa zdjęcia n...

źródło: comment_1609012465OJR4RXXV71H4hFJp8wlGCo.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@borysszyc: Niestety, ale już od w222 ciężko było odróżnić jaki Mercedes jedzie, wszystkie takie same, dlatego dla mnie ostatnia s klasa starej szkoły to w221
@bazylo: ()
  • Odpowiedz
@l3gend: Mieszkam w DE, często bywam w Hamburgu a tam bardzo dużo nowych i luskusowych samochodów jeździ więc może będę miał okazję obejrzeć.
Będę jechał za kilka tygodni do salonu obejrzeć GLS więc zerkne na tą S jesli Będzie
  • Odpowiedz
@thomcios: dokładnie, 40% idzie na Chiny, a z ciekawostek, w Chinach najczęściej s klasę zamawiają osoby około 40 roku życia, i jest to ich pierwszy samochód
  • Odpowiedz