Wpis z mikrobloga

Mija 8 lat jak uderzyłem pięścią w stół i z dnia na dzień rzuciłem pracę i otwtorzylem swój biznes. Przez lata moje serce z pejsami odmawiało mi zakupu czegos fajnego ale w tym roku się to zmieniło. Z góry uprzedzam że mi się te duże nerki podobają a na pewno odróżniają bmw od skody. #pokazauto #bmw #motoryzacja #chwalesie
sowa12 - Mija 8 lat jak uderzyłem pięścią w stół i z dnia na dzień rzuciłem pracę i o...

źródło: comment_16089613637HPfkwWaydJoCWgFm3gy4N.jpg

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2.5 sec straty 100 - 200 między wersją xdrive w podobnym setupie.


@ZapomnialemHaslaDoKonta: ale ta strata w napędzie jest pewnie dlatego, że auto pomodowane i po prostu napęd nie ogarnia takiej mocy, bo był projektowany na dwa/trzy razy słabsze auta. Nowe M-ki mają Xdrive - to mówi samo za siebie.

Trakcja jest od samego początku, nie wdusza się gazu zero
  • Odpowiedz
Jak już koleżka wyżej udowodnił, że auto jest jego to celowo umniejszasz priorytety. Skoro nie jest tak ważne to na #!$%@? się tak ambitnie udzielałeś xd


@KonradG6: jakby się czepiać to tak na dobrą sprawę to można napisać "wykop" na aucie klienta, wypożyczonym, wziętym jako auto na testy z salonu, aucie taty i pewnie jeszcze parę opcji jest, a że na wypoku było już tyle bajtów to się nie dziwę,
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Dokladnie jest tak jak mowisz mialem leona cupre 2018r 300 koni z napedem na przod i gubienie trakcji to jakas beka w takim aucie na mokrym z pod swiatel z nowymi oponami premium potrafil prawie cale 0-100 buksowac a tracil trakcje nawet jak deliatknie operowałeś gazem do tego ruszenie na mokrym np. z pod porządkowanej jak musisz wbic sie w ruch tez bywalo trudne mimo 300 koni bo poprostu
  • Odpowiedz
  • 0
@laminio Z wieloma kucami a do cywilnej jazdy to też bym brał 4x4. Szczególnie po tym komentarzu. Bo że z RWD łatwo można wylecieć niewielkim wysiłkiem to jasne..
  • Odpowiedz
@sowa12: ale poleciała seria zdjęć od polaczkow, którzy w końcu mogą się pochwalić, że maja samochód w leasingu. Próżność i słoma z butów w końcu musiał wyjść.
Mam znajomego z restauracja i też ten sam model, z cięższą sytuacją za dzieciaka, teraz wyszedł na swoje to z automatu samochód na pokaz. I dziwią się ze kobiety są puste, one chcą być oceniane po wyglądzie, a mężczyźni po samochodzie ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
  • 1
@Proxima_Centauri: Doinformuj się jak działa prawo podatkowe i wtedy może zrozumiesz że lesing się opłaca. Po drugie pieniądz robi pieniądz i tym pieniądzem który nie muszę od razu wyrzucić na wóz mogę tak operować żeby zarobić na ratę. Ty tego niestety nie zormuiesz. Co to tego czy jest ładny czy nie to decydują kupujący takie auta. Kupiłeś coś ładniejszego konkurencji? Jedziles może? Myslisz nad kupnem czy widziles tylko w necie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hmmm. Nie wiem jak wy ale ja uważam że ludzie z normalnej wielkości penisem nie potrzebują atencji w internetach. Chwalą sie na siłę najczęściej połowiczna prawdą, więc zakładam że właścicielem tego samochodu jest w tej chwili Bank:)
  • Odpowiedz
Moim zdaniem nerki to duży atut, za pare lat okaże się, ze są ładne i samochód będzie długo świeży
  • Odpowiedz
@ZapomnialemHaslaDoKonta: nie muszę się sprawdzać, żeby wiedzieć, że 650KM to więcej niż 250KM - piszę tylko o zaletach napędu 4x4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie musisz wtedy np. tak mocno zwracać uwagi na stan opon i temperaturę zewnętrzną, wilgotność asfaltu, zabrudzenie asfaltu etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie uwierzę, że nie masz żadnych strat trakcji przy wciśnięciu gazu do podłogi
  • Odpowiedz