Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No i kłótnia w te święta z żoną zaliczona.

Kolacja gotowa, goście przychodzą na 16, bombelki u dziadków, czas się szykować.

Żona wychodząc spod prysznica rozłożyła się naga na łóżku i zawolala mnie. Ja miałem ochotę na zabawę pusia i minetke, ale żona wolała szybki numerek z penetracja. No i nie dogadaliśmy się.

Tez macie takie problemy w te święta??

#swieta #wigilia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe4a0024fbb67000ac1f424
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 14
@kaitek666: no to widzisz, w panelu admina jest też masa całkiem mniej kulturalnych wyrzutów z kolei za odrzucanie różnych wyznań. (błądprzezywalności.jpg) Może kiedyś fajnie byłoby zrobić tag z pierdami które odrzucamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak czy inaczej, chodzi mi o to, że nie widzę problemu, żeby takie wyznania trafiały, niech społeczność ocenia jako b8 albo nieb8, serwery na ziemniakach może się nie wykrzaczą od jednego czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Precypitat: nie chce żeby się z tego zrobiła kłótnia, po prostu się pomyliłem stwierdzeniem że akceptujecie naprawdę niewiele a odrzucacie całkiem sporo. nie sądziłem że jest na odwrót
@kaitek666: ależ ja daleki jestem od kłótni ( ͡° ͜ʖ ͡°) sporo odpada, ale jak mam wątpliwości to dodaję, może mimo wszystko to nie b8 a ktoś czeka na swoją odpowiedź, nawet jeśli innemu wydaje się to głupie.

a tutaj próbka, żeby nie było żem gołosłowny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyjechałem z moją narzeczoną do rodziców na święta. Moja narzeczona pomaga mojej mamie