Wpis z mikrobloga

W tym roku jestem pierwszy raz sama. I mimo, że kitku poważnie chore (zostałam z nim), to jest dobrze w #!$%@?. Piję sobie herbatkę, robię pranie, oglądam konkurs u klocucha, mam czas żeby się pouczyć i w końcu nie czuję żadnej presji ani nie muszę jeść niedobrego jedzenia.
Trzymajcie się ciepło i życzę wam tego co wy sami sobie życzycie, a nie co inni wam życzą żebyście mieli.
#swieta #wigilia #koty
Pobierz
źródło: comment_1608833018Nz5WyTifZ4xBZdIYiwlxVb.jpg
  • 35
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Catttana: wtedy wychodzisz na creepa bo nie wolno być szczęśliwym samemu, więcej zaczną cię męczyć pytaniami dlaczego chcesz sama niż na chwile poudawać smutną i mówić że już trudno w tym roku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Catttana: asertywność ogólnie nie istnieje jak wiele osób myśli, po prostu uznają cię za inną osobę a nie że szanują twój wybór, nie chcą zajmować swojego czasu dlaczego masz inne zdanie niż oni, mimo że jest to dla nich dziwne

ale ogólnie to też jest git, przynajmniej masz święty spokój
@to_jest_chyba_kurcze_zart Ale oni nie muszą dociekać, co ja sobie myślę - bez asertywności to się siedzi przy stole ze skwaszoną miną, byleby babci było miło. Asertywność istnieje, tylko nie każda jednostka jest zdolna do tego, żeby jej używać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Catttana: ale i tak dociekają, tak działa ludzki umysł. Próbują sobie wytłumaczyć w swoim języku dlaczego się tak zachowujesz, a później najwyżej cię tolerować bo żyjesz w innej bańce niż oni. Nie trzeba siedzieć ze skwaszoną miną bez "asertywności", można po prostu mieć to w dupie i patrzeć jak im dobrze z ich światopoglądem.