Wpis z mikrobloga

Jestem sam: loszki do mnie nie piszą, ignorują mnie, hoduje przegrywizm w piwnicy i walę konia,
Mam kobietę: nagle wszystkie loszki do których zagadywalem piszą do mnie po #!$%@? miesiącach braku kontaktu bo wrzuciłem parę wspólnych fotek z dziewczyną na fejs story XD

a jeszcze jedna #!$%@? maniane i mimo że wie że mam już kogoś nie daje mi spokoju, zaczęła być uciążliwa a każda wiadomość ma podtekst seksualny,
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 5
@eskejper miałem podobną sytuację, był okres że wręcz pragnąłem związku, znalazłem dziewczynę i nagle otworzyło się kilka nowych furtek....dziś żałuję że nie wybrałem jednej z nich..
@eskejper Jak facet ma dupeczke (w miare ładną) to znaczy że jest pewny siebie (wystarczy że w oczach innych a na pewno trochę wzrasta samoocena takiego osobnika) a jak facet jest pewny siebie to .. Wiadomka.
Wydaje się atrakcyjniejszy bo przecież nikt nie chce sie wiązać z "piwniczakami"

Nawet życie drwi z piwniczaków a co dopiero dupeczki.

Taka jest moja teoria z obserwacji na sobie i innych.
@MarsOdTylu_1: teoria trafna, tylko ja rozumiem jakby to była jedna laska, ale nagle w ciągu 2 tygodni pisze do mnie jedna była i 2 do których podbijalem z czego jedna nie daje mi spokoju nawet dzwoniąc dzisiaj rano do mnie #!$%@? z życzeniami. I jeszcze zapytała się co robię w sylwester bo o a nie ma planów - wie o tym że mam dziewczynę i gdy powiedziałem że spędzam czas że