Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@eko_zgonus: wchodząc w teorie spiskowe hmmm. Od dawien dawna wiadomo że mamy 7-11 letnie cykle koniunktury po których następuje spowolnienie i odbicie. 2001 (dot comy), 2008 to tak na świeżo. Z tym że po 2008 i kryzysie system monetarny niemal się załamał. Nie został jednak uleczony a przyklejono plaster i trwa to sobie jakoś. W okolicy 2015 powinno być następne spowolnienie jednak ani kryzys migracyjny ani protesty klimatyczne nie chciały go
@DunningKruger: > Konfederacja uchroniła mnie przed fałszywą pandemią i lockdownem. To, że żaden szpital mnie nie przyjął, bo wszędzie personel był zajęty chorymi na covid-19 jest nieistotne.
Nie, żebym popierał działania rządu, ale takie pisanie

przez plandemię zamknęli szpitale i ludzie umierajo

jest fałszem
oczywiście, że ograniczenie dostępu do służby zdrowia mogło zaszkodzić pewnym ludziom, ale najbardziej dostęp do służby zdrowia ograniczała liczba chorych na covid, a nie rządowe obostrzenia
tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Porównujemy do Europy, tyle że w Europie karetka nie odmawia przyjazdu bo korona. U nas tak... czego niestety mam bezpośredni przykład z najbliższego otoczenia.

Swoją drogą co można w takiej sytuacji zrobić? Gdzie to można #!$%@? zgłosić? Kogoś to obchodzi?
Nagrywać taka rozmowe z dyspozytorem? I kto się tym zainteresuje?
@PeterGosling: Nauczysz się dyskusji na poziomie dorosłych dzieciaku mentalny to nie będzie kasowania, tymczasem czarna lista, zmień sobie pieluchę i wytrzyj mleko spod nosa. I wyduś pryszcze, pomóż mamie przy wigilii. No zrób coś pożytecznego bo tu robisz tylko kloakę.