Wpis z mikrobloga

W końcu przychodzi ten moment. Wracasz styrany z roboty, otwierasz browara, siadasz wygodnie na kanapie, odpalasz miboxa i włączasz netflixa.
Brak dostępu do usługi. Ale jak to? Przecież dołożyłem się 10 zł.
Szybki kontakt z ziomkiem i info, że teraz jest drożej, no i był ostatnio u niego szwagier i pożyczył mu konto bo chciał obejrzeć cuties, a ciotka też czasami korzysta bo lubi religijne filmy i zobaczyła, że jest “W imię…”.
Otwierasz drugie piwo. Walisz pięścią w bok kanapy. Szybie spojrzenie na zegarek. W myślach wyobrażasz sobie znajomego jak wpada pod pociąg, ale pociąg nie zatrzymuje się – jego przyklejone do dziobu flaki dojeżdżają aż do samego peronu. Chciałbyś za to wypić ale masz tylko piwo.

Netflix.com: Dostępna jakość HD 52 zł.

– A #!$%@? idę do sklepu (po małpkę).
– To kup jeszcze płyn do naczyń i wynieś śmieci (głos z oddali)
Udajesz, że nie słyszysz.

Otwierasz pół litra, przelewasz do szklanki i siadasz na kompie.
SMS od kumpla, stary jak doślesz 7 zł wyślę ci nowe hasło.
Kto dzisiaj wysyła SMS-y? Ja #!$%@?ę z kim ja w ogóle się zadaję.
I jeszcze ile? 17 zł? To sobie kupię sam konto i nie będę się #!$%@?ł.
– [SMS] chyba cię #!$%@?ło. Elo.

Qbittorrent. Pobierz. 1337x.to to dobra stronka bo zatoka ostatnio kuleje.
Napisy jeszcze trzeba ściągnąć bo niby angielski każdy zna, ale jednak po co się męczyć i udawać, że się rozumie. Tym bardziej, że film będziesz oglądał sam.

Był kiedyś bestplayer, ale złodziej wziął pieniądze i #!$%@?, ani pieniędzy ani napisów. Dobra opensubtitles. Pobierz. Winrar pobierz. Dobra działa. #!$%@? działa złe napisy. Dobra jeszcze raz. Trochę się spóźniają parę sekund, ale może być. Wrzucasz na pendrive, podpinasz do miboxa. Nieznany format napisów.

Wykop.pl #filmyonline #kiciochpyta.
– [kutafon] Elo mireczki gdzie teraz można za darmo pooglądać filmy online
– [mg78] Netflix
– [syn_admina] no jak kolega wyżej, a najlepiej kupić Amazon Prime, HBO GO, Netflix, Disney XD, tv+, hulu, epix i youtube+ i za niecałe 300 zł/msc masz dostęp do prawie wszystkich filmów, a tyle spokojnie zarobisz w 2 godz
– [januszzbloku] Zapraszam na moją wyszukiwarkę filmów i seriali online https://filmx.pl, może nie jest najlepsza, ale działa. A jak czegoś nie będzie to sprawdź stronę mojego ziomeczka streambase.pl – tam masz listę stron z filmami.

#filmyonline #filmy #seriale #ciekawostki
januszzbloku - W końcu przychodzi ten moment. Wracasz styrany z roboty, otwierasz bro...

źródło: comment_1608714510Vfb5s729nH3tzpuSFwHCWy.jpg

Pobierz
  • 5