Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zacząłem urlop świąteczny, w końcu miałem czas wybrać się do lekarza - a właściwie do dwóch.
Pierwszy z nich, kardiolog u którego leczę się od lat, człowiek "do rany przyłóż", nie mógł mnie przyjąć dopiero teraz, bo wcześniej niby miał Covida. Podobno przechodził bardzo ciężko, ale ja mu nie wierzę - przecież nie ma żadnej epidemii a jeśli nawet jest, to jest to zwykłe przeziębienie. A on kłamał mi, że był pod tlenem w szpitalu. Wtedy już mi podpadł, zacząłem więc z nim temat szczepionki. On jest za szczepionka! I mówi, że ją weźmie nawet po tym jak niedawno przebył chorobę!
Drugi lekarz tak samo. Internista i specjalista chorób zakaźnych. Wyciągnął mnie kiedyś z ciężkiej choroby w szpitalu, od tego czasu chodzę do niego na kontrolę. Kolejny debil jest za szczepieniami na Covid. I uważa, że te szczepionki są bezpieczne! Coś tam przebąkiwał, że badania nad szczepinkami RNA trwały od 10 lat a nad tradycyjnymi szczepionki od czasów SARS i MERS... I, że też się zaszczepi. Tylko podniósł mi ciśnienie.
Teraz jest już jasne, obydwoje uczestniczą w tym globalnym spisku i biorą kasę od Big Pharmy!
Czy jest jakaś lista lekarzy którzy są przeciwni szczepionka na Covid? Muszę zmienić lekarzy! W końcu na Wykopie internauci się znają i wiedzą lepiej.
#covid19 #szczepienia #lekarz #medycyna #wykop
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mike-pence: myslisz ze ludzie sa tacy glupi, ze piszac takie glupoty, udajac antyszczepionkowca zeby skompromitowac antyszczepionkowcow covidowych to ci uwierza ?
Kazdy widzi ze udajesz idiote wiec wyp... . Ja sie nie zaszczepie na covid poki nie bedzie prawdziwych 3 faz badan, ale nigdy nie bede twierdzil ze wirus nie istnieje itp. Jezeli myslisz ze antyszczepionkowcy covidowi nie wierza w istnienie covida to zmien informatorow. A jesli tak myslisz na
  • Odpowiedz
@mike-pence:

Podobno przechodził bardzo ciężko, ale ja mu nie wierzę - przecież nie ma żadnej epidemii a jeśli nawet jest, to jest to zwykłe przeziębienie. A on kłamał mi, że był pod tlenem w szpitalu.


Jak zwykle g---o wiecie, ale do pseudo śmiechów to pierwsi.

Sars-Cov-2 jest wirusem przeziębienia. Niczym, nie różni się w tej materii. Każdy wirus przeziębienia może zaatakować również dolne drogi oddechowe. Tak samo jak i każdy
  • Odpowiedz