Wpis z mikrobloga

@Laszl0: Trudno mi powiedzieć, czy lepszy, to mój pierwszy dron... Zasięg jest na tyle duży, że nigdy nie miałem okazji go przekroczyć, w każdym razie lata bardzo wysoko i bardzo daleko. Nie wiem czy warto go kupić, ja sobie go kupiłem jako zabawkę, bo dawno nie kupiłem sobie fajnej zabawki. Drogi był i się o niego martwię.
Zasięg jest na tyle duży, że nigdy nie miałem okazji go przekroczyć, w każdym razie lata bardzo wysoko i bardzo daleko.


@kubaklodz: Czyli rzeczywiście musieli znacznie poprawić zasięg. Przy poprzednich maluchach dji na pewno nie napisałbyś pierwszego zdania... Dziękuję za odpowiedź.
Moja rada: ustaw sobie dużą wysokość powrotu, 90 metrów lub wyżej. Gdyby jakimś cudem jednak zerwało Ci łączność, to dron wracając nie uderzy w wysokie drzewo, budynek lub maszt linii
@kubaklodz: Żartujesz... to nie dobrze... Kurde, dlaczego nigdzie o tym nie mówią w filmach

ten mały dziad sam wie jakie są gdzie ograniczenia i nie pozwoli polecieć wyżej


@kubaklodz: Kiedyś czytałem, że limity w aplikacji dji są mało dokładne i niekoniecznie pokrywają się z polskimi limitami. Droneradar jest za darmo, według mnie lepiej ją mieć niż nie mieć.