Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: w sumie patrzyłem na listę jego walk bokserskich to przez całą karierę wygrał tylko z jednym gościem z dodatnim bilansem, normalnie tacy ludzie kończą na bramkach w klubie, albo dozywaja swoich dni w januszeksie, a Marcin? Co chwilę walki, programy w TV, na YouTube, memy, każdy go zna, żyć nie umierać, w dupie mieć opinie ludzi i dalej kręcić afery xd
@xstempolx: ale skoro Stanowski sam zapowiedział, że będzie w Częstochowie akurat i przy okazji obije mu mordę, to co miał zrobić? Gdyby to Najman się tam nie stawił to by wszyscy cisnęli z niego bekę, że się Stanowskiego wystraszył.
Gdyby Stanowski tak górował inteligencją nad Najmanem to by go na tym polu zaorał i nie rzucał wyzwania do bójki, której i tak boi się podjąć. Jednakże, jak widać po sytuacji będącej
urojony_uzurpator - @xstempolx: ale skoro Stanowski sam zapowiedział, że będzie w Czę...

źródło: comment_1608630689bi3ob2eHeifKqKsrgL4zRf.jpg

Pobierz
@xstempolx: to by każdy teraz kręcił bekę, że Najman się Stanowskiego boi. Jestem przekonany, że Najman by nawet Stanowskiego nie dotknął ale przybył w umówione miejsce. Gdyby się pan dziennikarz pojawił mógłby mu Najman spojrzeć w oczy i spytać czy dalej jest takim kozakiem.

Skoro krzysiu miał na tyle odwagi, żeby obrażać Najmana i zapowiadać, że go pobije to niech to zrobi.

Rozumiem, że jak ktoś Ciebie będzie obrażał i wyzywał
to by każdy teraz kręcił bekę, że Najman się Stanowskiego boi.


@urojony_uzurpator: człowieku nikt by nie kręcił beki (moze dzieci w gimnazjum). to normalne, że bokserzy sie nie idą #!$%@?ć za garaże z każdym kto ich sprowokuje. jest tak jak Stanowski powiedział - przecież taki bokser może poważne urazy ze śmiercią włącznie zadać osobie nieprzygotowanej.

Rozumiem, że jak ktoś Ciebie będzie obrażał i wyzywał na ulicy to spuścisz głowę i cichutko
To smutne, ze widzisz tylko takie dwie skrajne opcje


@xstempolx: hmm, kto tu widzi tylko dwie skrajne opcje? Przecież wyraźnie napisałem, że wcale Najman go nie musiał bić. To Stanowski sam wyskoczył z wyzwaniem, że "jebnie mu po drodze". Skoro jest taki odważny i pewny siebie to Najman stawił się w umówionym miejscu, żeby mu powiedzieć "no to jestem - jak chcesz to mnie uderz". Konfrontacja twarzą w twarz, powiedzenie komuś