Wpis z mikrobloga

Moja teoria:

1) Powstaje wirus - cała masa kontrowersji.
2) Powstaje szczepionka - jeszcze więcej kontrowersji.
3) 50% społeczeństwa się szczepi, 50% ma to w dupie.
4) Pojawia się nowy wirus i zabija tylko tych, którzy się nie zaszczepili.
5) Zaszczepieni i zaczipowani są wpatrzeni w władzę jak w bożka, który ich uratował.

Gdzie jest haczyk? W szczepionce.
Co jeśli szczepionka nie jest na COVID-19, a na coś co dopiero wylezie w świat? Mamy sytuację idealną: ci krytyczni, którzy nie chcieli się szczepić - umierają, a ci ugodowi, którzy się zaszczepili - są wdzięczni władzy i jeszcze bardziej im ufają.
Takim sposobem pozbywamy się niewygodnej części społeczeństwa przy jednoczesnym podniesieniu wiarygodności u tych, którzy się zaszczepili (to oni będą sami od siebie chcieli czipów i jeszcze większej kontroli w każdym aspekcie życia). Dodatkowo mamy depopulację, o której tak wielu zawsze mówiło. Świat się na chwilę zatrzyma, ale w dłuższej perspektywie czasu - nowe pokolenia będą już totalnymi niewolnikami. I o to właśnie chodzi. Nowy wspaniały świat - bo na ich zasadach.
"Elita" tez sobie dobrze zdaje sprawę, że kiedyś poumierają. Różnica między nimi, a resztą jest taka, że oni zawsze będą w luksusach. Ich dzieci, wnuki i prawnuki też. Więc można się pobawić kilkoma miliardami marionetek, co za różnica.
Jakbym był na szczycie to bym tak zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koronawirus #covid19 #szczepienia #teoriespiskowe #spisek #nwo
SzanownyPan - Moja teoria:

1) Powstaje wirus - cała masa kontrowersji.
2) Powstaj...

źródło: comment_1608572910d1biDWU1Q2aegOksqFAC1K.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 0
@SzanownyPan Słaba oj słaba ta teoria. Zakłada ze całym światem rządzą Żydz a są inne grupy. Np. Chinczycy a więc mimo że ciekawe to b. mało prawdopodobne.i
  • Odpowiedz
@SzanownyPan:

Co jeśli szczepionka nie jest na COVID-19, a na coś co dopiero wylezie w świat? Mamy sytuację idealną: ci krytyczni, którzy nie chcieli się szczepić - umierają, a ci ugodowi, którzy się zaszczepili - są wdzięczni władzy i jeszcze bardziej im ufają.

Takim sposobem pozbywamy się niewygodnej części społeczeństwa przy jednoczesnym podniesieniu wiarygodności u tych, którzy się zaszczepili (to oni będą sami od siebie chcieli czipów i jeszcze większej kontroli
  • Odpowiedz
@SzanownyPan: Ta teoria ma jedną wadę. Będzie sporo ludzi, którzy zaszczepią się, bo nie wierzą w teorie spiskowe i nie chcą być foliarzami oraz generalnie uważają szczepionki za dobry pomysł. Niemniej jednak nie mają w zwyczaju być bezkrytycznymi wobec władzy.

Mądrzej byłoby zabić tylko tych, co się zaszczepili, zostawić "niezależnych" i pozwolić im uwierzyć, że pokonali złą władzę, a teraz to już tylko normalność i hawajska dla wszystkich.
  • Odpowiedz
Jakbym był na szczycie to bym tak zrobił


@SzanownyPan: A że tak zapytam, w jakim celu? Bo ten, niewolnikami to my już jesteśmy z własnej woli xD

W ogóle co do tych chipów to ja bym chciał żeby mi w końcu ktoś wytłumaczył jak one by miały działać, w jakim celu a co ważniejsze po jaką cholere ktoś miałby używać technologii sprzed ponad pół wieku w erze kiedy mamy już pierwsze
  • Odpowiedz