Wpis z mikrobloga

Cześć wariaty, szukam pomysłu na pierwszy motocykl, znajdą się jakieś podpowiedzi? Nie interesują mnie wszelkiej maści ścigacze - na pewni nie jestem nastawiony na dużą prędkość. Idealny byłby jakiś turystyk o nie dużej pojemności.
#motoryzacja #motocykle
  • 30
  • Odpowiedz
@GrubyGrubiutki: trochę boję się zaczynać od 600. W miarę możliwości fajnie byłoby wsiąść na coś 125-250, czy to głupota :P? Co prawda już 50 a później 125 trochę jeździłem więc jakiekolwiek doświadczenie z jednośladami mam
  • Odpowiedz
@bartas_miszcz: Jeśli masz prawko na A, to unikaj wszystkiego poniżej 250. 250 są dobre na początek, a do tego tanie. 125 ceny są bardzo zepsute przez to, że większość ludzi z B może nimi jeździć. Od siebie polecam na początek Suzuki SV650, szczególnie po liftingu w 2003 roku. Jest to motocykl z silnikiem V, 73 KM ale niech Cię nie zwiedzie, bo do 100 przyśpiesza w 3.5s. Motocykl daje bardzo
  • Odpowiedz
@muse: Dzięki za odpowiedź. Szczerze mówiąc to 100 w 3.5s trochę mnie przeraża :P nie to, że lubię się wlec, do szybszej jazdy preferuje samochód :P ale pewnie mi się zmieni w miarę poznawania z motocyklem
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: swoich zapędów się boję :D z mojego doświadczenia wynika, że prędzej czy później będę próbował pojechać tak szybko jak mogę, więc do momentu nabrania doświadczenia lepiej żebym za szybko nie mógł. Tak mi się wydaję :P
  • Odpowiedz